1000 produktów w dobrych cenach

Czwartek, 26 Kwiecień 2012
Wejherowo

Bomi to sklepy o przystępnych cenach i szerokim wyborze produktów. Chcemy, aby klienci robiący zakupy w Centrum Handlowym Kaszuby byli pewni, że to co wybierają otrzymają w dobrych cenach. Właśnie dlatego na stałe obniżyliśmy ceny na 1000 najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych produktów. Na półkach sklepowych znajdziecie je Państwo oznaczone symbolem 'Dobra Cena'.

Zobacz również: Piłkarski długi weekend majowy

Produkty oznaczone tym symbolem pochodzą ze wszystkich oferowanych w naszych sklepach kategorii: od owoców i warzyw, przez produkty świeże i mrożone, napoje i pieczywo aż po kosmetyki i produkty przeznaczone do sprzątania. Nie brak tu także najlepszych mięs i wędlin, nabiału i słodyczy. Bomi postarało się aby na liście znalazł się także asortyment, w którym się specjalizujemy a więc produkty delikatesowe i pochodzące z najbardziej odległych stron świata.

Wszystkie produkty oznaczone w sklepach symbolem "Dobra Cena" zostały wybrane nie tylko ze względu na ich popularności ale także ze względu ich jakości. Wieloletnie doświadczenie handlowe upewniło nas, że jakość, można być dostępna w przystępnej cenie i to właśnie chcemy zaoferować.

Więcej informacji na temat oferty Bomi znajdziecie Państwo w gazetkach, która znajdują się przy kasach Bomi w Centrum Handlowym Kaszuby. Zapraszamy do zakupów w dobrych cenach!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020