18-latek bez prawo jazdy uciekał ulicami Wejherowa

Piątek, 31 Październik 2014
Wejherowo

Dziś około godziny 3 rano zmotorywoany patrol policji na ulicy 3-maja w Wejherowie próbował zatrzymać do rutynowej kontroli drogowej czarne BMW. Kierowca na sygnał dawany przez policjanta do zatrzymania się nie reaguje. Dodaje gazu i ulicą 3 Maja, Strzelecką, Hallera, Sobieskiego ucieka.

Ucieka aż na nowe rondo przy ulicy Sucharskiego. Tam na rondzie zawraca i jedzie do Wejherowa. O ucieczce kierowcy poinformowany jest także dyżurny Straży Miejskiej, który obserwuje pojazd na kamerach ulicznego monitoringu. W pewnym momencie zauważa jak czarne BMW z duża prędkością wjeżdża w rejon zamknięty dla ruchu pojazdów tj. pl. J. Wejhera, a potem w jedno z podwórek przy ulicy 12-ego Marca. evsmash-1414776737-sm-1414745231-03.jpg

Tam też udali się funkcjonariusze wejherowskiej Straży Miejskiej. Po chwili dotarła do nich policja. Pojazd którym uciekano był już zamknięty. Po krótkiej penetracji terenu zatrzymano dwóch młodych mężczyzn, którzy próbowali się skryć za samochodową przyczepką. Okazało się, że powodem ucieczki, młodego 18-letniego kierowcy był brak uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto kierujący był bardzo agresywny.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020