19-latek ukrył narkotyki za rynną

Wtorek, 31 Lipiec 2012
Wejherowo

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego narkotyki. 19-latek próbował ukryć marihuanę za rynną na ścianie budynku. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Wczoraj policjanci prewencji przed północą zostali wezwani na interwencję dotyczącą zakłócania ciszy nocnej. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym mieszkań w Wejherowie przy ul. Gryfa Pomorskiego jest włączona głośno muzyka oraz z mieszkania dochodzą głośnie krzyki i jakieś hałasy. Mundurowi udali natychmiast się na miejsce wezwania. Gdy weszli do mieszkania, wewnątrz znajdowały się 3 osoby lat 17,18 i 25. Funkcjonariusze zauważyli także nerwowo zachowującego się młodego mężczyznę na balkonie. 19-latek "majstrował" coś przy rynnie. Jak się po chwili okazało pomiędzy rynną a ścianą ukrył zawiniątko z marihuaną.

Policjanci przebadali to znalezisko narkotestem, który potwierdził, że jest to marihuana. 19-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Niebawem mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020