23-latka odpowie za podpalenia na klatkach schodowych

Czwartek, 3 Marzec 2016
Wejherowo

Kryminalni z Wejherowa zatrzymali kobietę, która ma na swoim koncie kilka podpaleń na klatkach schodowych wózków dziecięcych oraz roweru górskiego. Dzisiejszą noc spędziła w policyjnym areszcie. Już niebawem zostanie przesłuchana i niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące zniszczenia mienia oraz kradzieży z włamaniem.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 23-letnią mieszkankę powiatu, która jak ustalili funkcjonariusze ma związek z podpaleniami na klatkach schodowych. Z ustaleń mundurowych wynika, że w dwóch budynkach wielorodzinnych na klatkach schodowych kobieta podpaliła wózki dziecięce oraz rower górski. Do tych zdarzeń dochodziło na początku stycznia br. Kryminalni ustalili także, że zatrzymana odpowiada za kradzież z włamaniem do piwnicy, z której ukradła kaski motocyklowe. Policjanci odzyskali ukradzione przedmioty. 

Dzisiejszą noc kobieta spędziła w policyjnym areszcie. Już niebawem zostanie przesłuchana i niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020