23-letni mężczyzna z narkotykami zatrzymany w Wejherowie

Czwartek, 5 Wrzesień 2013
Wejherowo

Wejherowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna został przez funkcjonariuszy przesłuchany i usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z  wejherowskiej komendy podczas patrolowania Placu Wejhera, zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu nerwowo się rozglądał i  nagle zaczął szybko oddalać. Czujni mundurowi przystąpili do legitymowania 23-latka. W takcie sprawdzania go w policyjnych systemach, 23-latek odrzucił od siebie małe zawiniątko folii aluminiowej. Funkcjonariusze zauważyli tą sytuację i  zabezpieczyli srebrną folię, w której jak się po chwili okazało był susz roślinny, wyglądem przypominający marihuanę.

Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. 23-letni wejherowianin został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020