Bezgotówkowa wymiana ciuchów

Czwartek, 17 Luty 2011

Przynieście wszystkie ciuchy, torebki, buty, biżuterię i inne dodatki, które chcecie wymienić: których nie lubicie, które są za małe lub za duże które się Wam znudziły a dla kogoś innego mogą być znakomitym nabytkiem.

Wystarczy przyjść ze swoimi ciuchami (butami, dodatkami, torebkami, biżuterią, etc.), rozłożyć się na stoisku, dostać identyfikator i czekać na ciekawe propozycje transakcji. Każdy z uczestników rozgląda się po stoiskach i szuka dla siebie jakiegoś skarbu, a gdy znajdzie proponuje jego właścicielowi coś na wymianę.

Ideą tej akcji jest dokonywanie transakcji bezgotówkowych, jeśli jednak nie uda się znaleźć czegoś na wymianę, można inaczej sfinalizować wymianę - decyzja należy do właścicieli.

Do dyspozycji SWAPowiczek oddana będzie sala widowiskowo-kulturalna MOKSiR-u, a w niej lustra, stoliki i krzesła, tak by każda z Was mogła stworzyć swoje swój własny kącik.Przynoszenia własnych wieszaków mile widziane:)

Warunki wzięcia udziału:1.Zgłosić się pod numerem telefonu 505 013 878lub na adres mailowy doroba@op.pllub osobiście w dziale kultury MOKSir Reda do dnia 14 marca2.Wszystkie rzeczy muszą być czyste.3.Wszystkie rzeczy muszą być ometkowane.Na przyczepionej do ubrania czy dodatków „metce" musi widnieć Wasz znak rozpoznawczy (np. Wasze imię, wymyślony nick), który znajdował się będzie także na identyfikatorze.Komentarze
Reklama