Bojano lepsze od Wejherowa w Mini Koszykówce Dziewcząt

Piątek, 7 Kwiecień 2017
Powiat Wejherowski

W dniu 03.04.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Dziewcząt.

Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 21.04.2017 roku w Lęborku. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bojanie która po dramatycznym i pełnym emocji finale pokonała ekipę gospodarzy, czyli Szkołę Podstawową nr 8 w Wejherowie. Poziom gry zwycięskiej drużyny pozwala myśleć o dobrym wyniku w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów –Kordian Zabrocki. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie.