Brawurowo przez Wejherowo

Piątek, 21 Maj 2010

Policjanci podczas nadzorowania dróg powiatu wejherowskiego zauważyli motocyklistę, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle, a ponadto jechał z nadmierną prędkością. Natychmiast ruszyli w pościg. Po zatrzymaniu okazało się, że 29-latek był pod wpływem alkoholu, nie miał prawa jazdy, a przegląd techniczny jednośladu był nieważny. Teraz za swoje drogowe wybryki 29-latek odpowie przed sądem.

Wczoraj wieczorem policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na wejherowskich drogach zauważyli, jak kierujący motocyklem nie zatrzymał się na skrzyżowaniu przy czerwonym sygnalizatorze świetlnym. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pościg.

29-letni mieszkaniec gminy Wejherowo wielokrotnie łamał przepisy ruchu drogowego, zjeżdżając z strony prawej na lewą i lewej na prawą, bez sygnalizowania tego innym kierowcom, ponadto jechał przez teren miasta 159 km/h, gdzie dozwoloną prędkością  jest 70 km/h.

Policjanci próbowali wyhamować prędkość motocyklisty, ale ten próbując ominąć policjantów stracił panowanie nad motorem i wywrócił się.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 29-latka i okazało się, że jest po spożyciu alkoholu. Ponadto kierowca nie posiada uprawnień na kierowanie motorem, a przegląd techniczny motocykla był nieważny.  

Teraz za swoje drogowe wybryki 29-latek odpowie przed sądem.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020