Czterokrotnie poszukiwany zatrzymany

Środa, 19 Styczeń 2011

Policjanci z Rumi zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Jeden z zatrzymanych był aż czterokrotnie poszukiwany. Dwaj z poszukiwanych już trafili do aresztu śledczego, trzeci z mężczyzn był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.

W poniedziałek i wtorek w nocy rumscy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn. Pierwszy z nich został zatrzymany wczoraj po godzinie 7:00 rano na ul. Derdowskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, który wydała Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu. Ponadto 38-latek był poszukiwany nakazem wydanym przez wejherowski sąd oraz dwoma zarządzeniami dotyczącymi ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę w Świnoujściu oraz Komisariat Policji w Gdyni Śródmieściu. Mężczyzna już został przetransportowany do wejherowskiego Aresztu Śledczego.

Kolejny poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych w Rumi na ul Grabowej około godziny 18:00. 55-latek był poszukiwany sądowym nakazem, w celu umieszczenia w najbliższym areszcie by odbyć tam karę pozbawienia wolności.

Ostatni mężczyzna został zatrzymany w Rumi dzisiejszej nocy przed godziną 4:00 na ul. Wileńskiej. 32-latek był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Przysucha w celu ustalenia miejsca pobytu.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020