Diamond Decor – dekoracje ślubne i okolicznościowe

Niedziela, 26 Maj 2013
Reda

Przypadek - tak można najprościej nazwać fakt, że nasze drogi skierowały się ku branży ślubnej. Kiedy w 2009 roku wygraliśmy w konkursie na najlepszy Pomorski Biznesplan nasza wizja rozwoju firmy nabrała dużego rozpędu. Zanim jednak do tego doszło doświadczenie zdobywaliśmy podczas przygotowywania imprez rodzinnych, a umiejętności szlifowaliśmy na kursach florystycznych. Od samego początku wszystko traktowaliśmy bardzo poważnie - to zbyt ważny moment w życiu wielu osób, aby nie angażować się na 100%.

Zdobyć zaufanie przyszłym par młodych jest bardzo trudno, dlatego początki to były raczej skromne dekoracje kościoła. Znaliśmy jednak swoje umiejętności i konsekwentnie pokazywaliśmy naszą jakość. Obecnie w ciągu roku spotykamy się z kilkudziesięcioma parami, które zamawiają u nas wiązanki, dekoracje sal, kościołów, czy samochodów. Tak naprawdę to nasi klienci inspirują nas najbardziej, słuchając ich oczekiwań zawsze staramy się je zrealizować.

Kiedy szukacie dekoracji najczęściej zastanawiacie się "ile to będzie kosztować?". Odwiedzając nas nie musisz od razu nastawiać się na jakieś koszta, ponieważ spotkania są niezobowiązujące. Zdecydowanie łatwiej nam poznać oczekiwania oraz pokazać różne rozwiązania "na żywo", aniżeli w przypadku korespondencji meilowej czy rozmowy telefonicznej. Po takim spotkaniu każda para dostaje przykładowe propozycje i sama ustala budżet jaki chce przeznaczyć na dekorację. Współpracujące z nami pary zawsze mogą liczyć na pełne wsparcie, jeśli chodzi o różnego rodzaju informacje związane ze ślubem.

W naszej pracy wszystko musi być na czas i dopięte na ostatni guzik. Powoduje to czasem mały stres, który jednak dodatkowo napędza nas do działania. Z salami weselnymi współpracuje się bardzo przyjemnie, w hotelach oprócz weselników często są inni goście, dlatego musimy być bardziej elastyczni czasowo. Prawdziwe wyzwanie to zazwyczaj kościoły, szczególnie te w których jeszcze nie byliśmy. Mieliśmy przypadki, że ksiądz nie chciał nam otworzyć drzwi albo miał uwagi odnośnie zamówionego bukietu.  Zawsze też należy pamiętać, że po samym ślubie może być następny, ewentualnie zwykła msza. Często w krótkim czasie musimy sprawić, aby wszystko było posprzątane i przygotowane na dalsze uroczystości. Najpiękniejsze są dekoracje plenerowe, połączenie uroczystości ślubnej z naturą daje wspaniały efekt.

Każda realizacja to dla nas nowe doświadczenie i cenna nauka. Co roku staramy się poszerzać naszą ofertę, wprowadzając ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Przywiązujemy dużą wagę do detali, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. W naszej branży musimy patrzeć daleko w przód, często to co było modne w danym roku w następnym prawie całkowicie zanika. W wielu obiektach jesteśmy już stałymi bywalcami, mamy jednak nadzieję, dotrzeć jeszcze do wielu pięknych miejsc, których w naszym regionie nie brakuje.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020