Drugi Ogólnopolski Marsz Seniora w Rumi

Środa, 18 Wrzesień 2013
Rumia

Już 28 września w Rumi odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Marszu Seniora. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 w parku przy ulicy Filtrowej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, ideą przyświecającą organizacji Marszu jest podkreślenie ważnej roli społecznej Seniorów - aktywnych, bogatych w wiedzę i doświadczenie, a także integracja w środowisku ludzi 50+ oraz przeciwdziałanie procesowi wykluczenia.

Swoim udziałem w Marszu uczestnicy chcą zamanifestować, że najważniejsze bez względu na wiek, jest to aby mieć w życiu pasje, ciekawe zajęcia, które dają radość i satysfakcję, a także pozwalają jak najdłużej zachować zdrowie, samodzielność i udział w życiu społecznym.

Liczny udział Seniorów w ubiegłym roku był dowodem na to, że można być aktywnym w każdym wieku i na miarę swoich możliwości.

"Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu" - jak mawiał B. Franklin, co oznacza, że kluczem do wiecznej młodości jest ciągła aktywność.

Program imprezy:

  • 16:00 - zbiórka uczestników w parku przy ul. Filtrowej
  • 16:10 - krótka rozgrzewka z trenerem tai-chi Wojciechem Nawrockim
  • 16:20 - przemarsz ulicami Rumi (trasa marszu: park, Filtrowa, Gdańska, Dąbrowskiego, Piłsudskiego, Wybickiego i Mickiewicza do parku przy MDK).
  • 16:45 - Biesiada
  • 18:00 - Koncert kameralny pt. "Oczaruj mnie muzyko", w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Gdyni w Miejskim Domu Kultury
Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020