Drużyny małego trójmiasta walczyły na swoich boiskach

Niedziela, 8 Kwiecień 2012
Powiat Wejherowski

W deszczową Wielką Sobotę została rozegrana 21 kolejka. Drużyny małego trójmiasta walczyły na swoich boiskach walcząc o fotel lidera.

Orkan Rumia podejmował drużynę Chemika Police. Piłkarze gości przebyli długą drogę, jednak zmęczenia podróżą nie było widać. Goście prowadzili już w 13 minucie 0:2. Taki wynik pokrzepił zespół gospodarzy do wzmożonego wysiłku i już przed przerwą prowadzili 3:2. Piłkarze z rumi jednak na tym nie poprzestali i ostatecznie zwyciężyli 4:2 i awansowali w tabeli na 2 pozycję.

Gryf Orlex Wejherowo podczas pierwszego ligowego spotkania przed własną publicznością uległ drużynie Gwardii Koszalin. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. Żółto-czarni nie potrafili stworzyć sobie sytuacji, dzięki którym mogliby pokonać zespół z Koszalina. Jest to druga z rzędu porażka poniesiona przez gryfitów na boisku. W związku z wygranymi Orkana i Kotwicy, zespół z Wejherowa zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli tracąc 5 pkt. do pozycji premiowanej awansem.

Polecamy: GaboStudio - innowacyjne idee i nowe technologie