Duże natężenia ruchu na drogach w Rumi i Redzie

Niedziela, 11 Lipiec 2010

Związku z utrzymującymi się  tropikalnymi temperaturami w naszym kraju, większość osób stara się wykorzystać każdą wolną chwilę odpoczywając nad morzem.

Przez Rumię i Redę codziennie przejeżdżają setki turystów, którzy kierują się na półwysep helski. Szczególnie w weekendy natęża się ruch na głównej drodze przechodzącej przez Rumię i Redę. Mieszkańcy obu miast są już przyzwyczajenie do letnich utrudnień na drogach, spowodowanych naporem turystów.

Jak mówi Pani Michalina – mieszkam w Rumi od kilkunastu lat i dla mnie letnie korki i zwiększony ruch na drogach naszego miasta to normalność. W okresie letnich wakacji podobnie jak ja z cała rodziną staram się jeździć na półwysep tak często jak tylko się uda, czynią również mieszkańcy trójmiasta i całej polski. Nie można mieć im tego za złe, każdy chce trochę odpocząć nad morzem.

Synoptycy zapowiadają , że tropikalne temperatury utrzymają się w naszym kraju do końca lipca. Mieszkańcom Rumi i Redy pozostaje uzbroić się w cierpliwość i nie denerwować się dużą liczbą turystów przejeżdżających ich miastami.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020