Fajerwerki nie tylko na sylwestra

Wtorek, 15 Grudzień 2015
Gdynia

Wiele osób uważa, że fajerwerki cy pokazy sztucznych ogni są przeznaczone tylko i wyłącznie na jeden wyjątkowy dzień w roku czyli ostatni jego dzień. Ale prawda leży całkiem gdzie indziej. W innych krajach fajerwerki są wykorzystywane bardzo często, a do Polski ten zwyczaj dopiero powolutku zaczyna wchodzić. Ale tak naprawdę kwestią czasu jest aż stanie się to po prostu codziennością przy większych pokazach czy organizowanych imprezach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o sztucznych ogniach i petardach to koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą i odwiedź sklep internetowy, który prowadzimy od wielu lat.

Jak to jest możliwe, że mamy tak szeroki asortyment przy bardzo niskich cenach zakupu detalicznego? 

Działamy od wielu la i współpracujemy z wieloma producentami, które wiedzą jak dobrze działamy również starają się dawać co jakiś czas różnego rodzaju promocje oraz rabaty, a jak następuje tak to my również staramy się przeprowadzić jakąś większą promocję na cały posiadany asortyment. A jest go naprawdę dużo i dzięki emu możemy już sobie pozwolić na sprzedaż hurtową. Oczywiście nie można tutaj powiedzieć o jakiś ogromnych szaleństwach, ale bez problemu zaopatrzymy kilkadziesiąt stoisk z petardami i wszystkich co jest z nimi związane oczywiście w pełni kompleksowo. Nie dajemy samego towaru ale również całe stoisko oraz wymagany sprzęt i dokumentację. Mało firm w kraju może pochwalić się tak wspaniałym podejście do klienta biznesowego. Ale nie można również nie zauważyć, że nawet klient prywatny ma zawsze indywidualne i w pełni profesjonalne podejście.

Jaka jest jakość produktów w naszym sklepie i czy są one w pełni bezpieczne i nieuszkodzone?

Każdy towar który posiada oferujący sztuczne ognie sklep fajerwerkibiegun.pl jest wielokrotnie sprawdzany, czy jest z nim wszystko w porządku. Nie ma takiej możliwości, żeby ktoś otrzymał od nas wadliwe fajerwerki cy sztuczne ognie, które nie będą działały. Wszystko pochodzi od najlepszych producentów, posiada wszystkie wymagane atesty i jest w pełni bezpieczne. Jak coś nie spełnia naszych wewnętrznych wymagań to nigdy nie trafia do sklepu tylko jest po prostu odsyłane z powrotem do producenta jako zwrot. Na wszystkie nasze rakietki i inne petardy dajemy pełną gwarancję jakości. Kupując u nas nie musisz się naprawdę o nic martwić. Wiemy jakie to ważne i dokładamy wszelkich starań, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020