Fidziukiewcz wraca do Jagiellonii

Poniedziałek, 26 Listopad 2012
Wejherowo

Przed tygodniem WKS Gryf ORLEX Wejherowo rozegrał ostatni mecz rundy Jesiennej w II lidze. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i było rozgrywane w trudnych warunkach. Z powodu mgły druga połowa odbyła się następnego dnia. Wówczas jedynego gola dla wejherowian zdobył Fidziukiewicz.

Michał Fidziukiewicz jest zawodnikiem Gryfa Wejherowo od sezonu 2011/2012, został wypożyczony z Jagiellonii Białystok. Z drużyną ze Wzgórza Wolności wywalczył awans do II ligi. W obecnym sezonie zdobył dla żółto-czarnych 6 goli. Przygoda z wejherowskim klubem moze się wkrótce zakonczyć.

- Fidziukiewicz to jest chłopak, który dostanie od nas dłuższą szansę. Zresztą on już wcześniej nam się podobał - mówi trener Tomasz Hajto. - Jeżeli chodzi o pozostałych wypożyczonych piłkarzy, to za bardzo nie widzę, żeby ktoś dawał aż tak mocny sygnał do tego, że chce wrócić.

Jeżeli trener białostockiej drużyny zdecyduje się na sprowadzenie tego zawodnika to będzie to duży cios dla wejherowian. Drużyna nie prezentuje się najlepiej. W obecnym sezonie gryfici zdobyli 20 pkt., odnosząc tylko cztery zwycięstwa. Doping na stadionie nie zachwyca, a utrata czołowych zawodników może jeszcze bardziej pogrążyć zespół.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020