Ford zderzył się z autobusem

Piątek, 30 Listopad 2012
Małe Trójmiasto

W Koleczkowie samochód osobowy zderzył się z autobusem setra. W skutek wypadku śmierć poniósł kierowca osobowego forda. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj (29.11.2012) po godzinie 14:00 dyżurny wejherowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w  miejscowości Koleczkowo (gmina Szemud). Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego, technik kryminalistyki oraz śledczy. Jak ustalili mundurowi, 41-letni mieszkaniec Łodzi - kierowca forda modeno jadąc w kierunku miejscowości Koleczkowo, na łuku drogi z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i  zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem marki Setra, którym kierował 41-letni mieszkaniec gminy Szemud. Następnie w skutek uderzenia, ford najprawdopodobniej odbił się od autobusu, wrócił na swój pas ruchu i zderzył się z vw vento, który jechał tym pasem. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady w  celu ustalenia dokładnych przyczyn tego wypadku.

W związku z odniesionymi obrażeniami, kierowca forda mondeo został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna zmarł po kilku godzinach od wypadku.

Jak ustalili funkcjonariusze na miejscu zdarzenia, wśród osób jadących autobusem nie było poszkodowanych. Jedynie kierowca doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do wejherowskiego szpitala.

Wypadek wydarzył się na drodze prowadzącej z  Wejherowa w kierunku Koleczkowa (gm. Szemud). Droga była zablokowana. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020