FUSOSKOP

Sobota, 2 Kwiecień 2011

Baran21.03-20.04

Niestety będzie ciężko. Nie wychodź z domu. Możesz zostać zaskoczony przez deszcz i zmokniesz. W  związku z tym zachorujesz. Zlekceważysz chorobę i dojdzie do powikłań. Umrzesz.

Byk21.04-20.05

Obowiązkowość, błyskotliwość i wspaniałomyślność - to cechy, których nie posiadasz. Dlatego nie masz, co marzyć o sukcesach zawodowych, co za tym idzie w życiu osobistym również nie licz na specjalne powodzenie. Zacznij grać w gry komputerowe i znajdź sobie wirtualnych przyjaciół.

Bliźnięta21.05-21.06

W tym okresie postarasz się skrupulatnie i zgodnie z zasadami wypełniać wszystkie obowiązki. Bardzo możliwe, że jakimś cudem Ci się to uda. W życiu rodzinnym zapanuje dysharmonia. Twój partner Cię zdradza. Kochanek okaże się bogaty, przystojny i inteligentny. Właściwie powinieneś przeprosić, że tak długo musiała się z Tobą męczyć.

Rak22.06-22.07

W najbliższym czasie spojrzysz na życie z większym optymizmem. Nie łudź się, tak działa alkohol. Twoje finanse podupadną – tak działa alkohol. W życiu erotycznym również nie wróżę żadnych sukcesów – tak działa alkohol. Jeżeli skończysz pić i zaczniesz uprawiać sport dostrzegam poprawę w  nadchodzących miesiącach.

Lew23.07-23.08

Twoje zaangażowanie w pracę zostanie zauważone i docenione przez przełożonych – szef zwolni Cię myśląc, że chcesz go wygryźć z  posady. Twoje nie najlepsze samopoczucie jest wynikiem przepracowania, ale już niedługo z pewnością odczujesz poprawę formy.

Panna24.08-22.09

W pracy rozpocznie się korzystny okres na zawieranie umów i  podpisywanie kontraktów. Niestety nie będziesz w nim uczestniczył. Jesteś wrażliwy i pełen ciepła, dlatego nie licz na to, że ktoś Cię w końcu nie wykorzysta. Zacznij pisać wiersze. Poczujesz się odrzucony również twórczo.

Waga23.09-23.10

Ostatnio spędzasz całe dnie w pracy, zaniedbując swoich bliskich. Nie dziw się więc, że mają do Ciebie pretensje i zarzucają Ci brak zainteresowania domem. Twoja praca nie ma sensu, tak samo jak Twoje dotychczasowe życie. Wyjście jest tylko jedno...

Skorpion24.10-22.11

Gwiazdy będą sprzyjały osobom, które zdecydują się na odważne, nieco ryzykowne kroki. Nie należysz do nich, więc nie muszę Ci mówić jak będzie wyglądał nadchodzący miesiąc. Jeśli więc planujesz zakup otwieracza do konserw, postaraj się w  najbliższych dniach załatwić związane z tym formalności.

Strzelec23.11-21.12

Niewykluczone, że już niedługo otrzymasz ciekawą propozycję zmiany miejsca pracy. Początkowo będziesz nią bardzo podekscytowany, później okaże się, że to znowu Ci cholerni doradcy finansowi. Jeżeli planujesz podróż wiedz, że Cię na nią nie stać. Spacery w  parku to też dobre rozwiązanie.

Koziorożec22.12-20.01

Przychodzi taki czas , że najlepiej czujemy się w towarzystwie osób bliskich, serdecznych, kochanych. W tym samym momencie dociera do nas wiadomość, że takich osób nie mamy. W marcu okaże się, że to, w co do tej pory wierzyłeś, to tylko iluzja. Czas na zmiany. Podobno w  Chinach wykonywane są już zmiany osobowości. Nie wszystko stracone.

Wodnik21.01-19.02

Nie należysz do osób, które lubią kreatywnie myśleć. W ciągu następnych dwóch tygodni nie ulegnie to zmianie. Od czasu do czasu możesz tylko narzekać na bóle głowy. Zrelaksuj się wtedy. Włącz telewizję i przyjmij dawkę ulubionego, serialowego ogłupiacza. Będziesz pozornie szczęśliwy.

Ryby20.02-20.03

Wreszcie nadarzy się okazja wykorzystania Twoich licznych talentów. Gotowanie, sprzątanie, prasowanie to twój żywioł! Będziesz mógł rozwinąć skrzydła i pokazać bliskim, na co Cię stać. Możesz liczyć na poparcie rodziny. Dzięki nim poczujesz się dowartościowany i  potrzebny. Wiosna tuż, tuż. Warto więc przygotować się do niej od stóp do głów.

Komentarze
Reklama