Futbol Amerykański. Mecz Polska - Belgia 12 września

Środa, 2 Wrzesień 2015
Gdynia

W sobotę 12 września na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ul Olimpijskiej 5, w towarzyskim meczu międzypaństwowym zmierzą się drużyny Polski i Belgii. Bilety w cenie 10 złotych są już w sprzedaży.  
 
Biało-czerwoni prowadzeni są przez Amerykanina Brada Arbona, który jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów futbolu amerykańskiego w Europie. W składzie reprezentacji Polski jest aż dziewięciu zawodników, którzy na co dzień występują w barwach aktualnych mistrzów PLFA, drużyny Seahawks Gdynia. Są to: Sebastian KrzysztofekMaciej SuchanowskiJakub KrysteckiŁukasz MiotkeTomasz PeciakArkadiusz CieślokHubert ChudyPaweł Fabich i Jakub Mazan.
 
Nasi rywale przez kilka lat byli nieobecni na międzynarodowej arenie futbolowej, ale od 2014 roku regularnie budują swój zespół narodowy. Belgium Barbarians - jak sami o sobie mówią - przyjadą do Gdyni po sierpniowym spotkaniu z reprezentacją Słowacji, w którym wygrali 40-22.
 
Mimo iż mecz, który odbędzie się 12 września na Stadionie Miejskim w Gdyni ma charakter towarzyski, to zarówno Polacy, jak i Belgowie są zdeterminowani by świetnie zaprezentować się przed meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy. 
 
Program:
- godz. 16.00 otwarcie bram Stadionu Miejskiego
- godz. 16.45 początek ceremonii przedmeczowej
- godz. 17.15 pierwszy wykop 
 
Bilety można kupić za pośrednictwem: eventim.pl i kupbilet.pl oraz w salonach Empik, sklepach Saturn, Media Markt i kolekturach STS.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020