Gryf Orlex Wejherowo wygrał pierwszy sparing

Niedziela, 17 Luty 2013
Wejherowo

Żółto-czarni w swoim kolejny meczu kontrolnym zmierzyli się z Cartusią Kartuzy. Podopiecznym trenera Dariusza Mierzejewiskiego udało się wygrać swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Gryfici na boisku w Cetniewie pokonali III ligową Cartusię Kartuzy 2:1.

Pierwszą bramkę dla wejherowian zdobył Piotr Kołc w 60 minucie spotkania. Drugiego i zwycięskiego gola zdobył na 4 minuty przed końcem spotkania Michał Skwiercz, który w drugiej połowie meczu pojawił się na boisko.

Po raz pierwszy w żółto-czarnych barwach zaprezentował się Mateusz Łuczak.

Gryf Orlex Wejherowo wystąpił w składzie: Duda - Stefanowicz (70’Skwiercz), Kostuch, Kochanek, Warcholak - Kołc, Dąbrowski (55’Kaszuba), Łuczak, Gicewicz (75’Gniewkowski), Wiśniewski (60’Krzemiński) - Siemaszko (70’Szlas)