Gryf Orlex Wejherowo zremisował z Bałtykiem Gdynia na Wzgórzu Wolności

Niedziela, 21 Lipiec 2013
Wejherowo

W ostatnim meczu sparingowym przed środowym meczem pucharowym z Dolcanem Ząbki wejherowianie zremisowali z Bałtykiem Gdynia 1:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla podopiecznych Grzegorza Nicińskiego zdobył w 80 minucie Mateusz Łuczka, który w drugiej odsłonie meczu zmienił Mateusza Dąbrowskiego.

Mimo dobrego i wyrównanego meczu, oba zespoły miały mało sytuacji podbramkowych a gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska. Gryfici ze swoich kilku okazji wykorzystali tylko jedną, natomiast goście z Gdyni w 43 minucie wykorzystali swoją jedyną podbramkową sytuację w tym spotkaniu. Bramkarza żółto-czarnych pokonał Babatunde Alimi.

W przerwie trener wejherowian postanowił wymienić praktycznie całą jedenastkę. Na placu pozostał jedynie Adrian Kochanek i Tomasz Bejuk. Gra żółto-czarnych z minuty na minutę zaczęła wyglądać coraz lepiej. Co zaowocował bramką Matusza Łuczaka w 80 minucie spotkania. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Gryf Orlex Wejherowo - Bałtyk Gdynia 1:1 (0:1)

Bramki: Babatunde Alimi 42’ - Mateusz Łuczak 80’