Gryf Wejherowo przegrał z Arką

Poniedziałek, 4 Luty 2013

Piłkarze wejherowskiego Gryf w miniony weekend na Narodowym Stadionie Rugby rozegrali swoje kolejne sparingowe spotkanie podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Rywalem "żółto-czarnych" była gdyńska Arka. Po dość ciekawym i momentami zaciętym meczu podopieczni Dariusza Mierzejewskiego przegrali 2:1. Jedyną bramkę dla Gryf zdobył Gicewicz w 13 minucie spotkania.

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 2:1 (1:1)

Bramki: Brzuzy 26', Formella 61' - Gicewicz 13'

Arka Gdynia: I połowa:  Szlaga - Kubowicz, Jarzębowski,  Brodziński, Dettlaff - Pietkiewicz, Pruchnik, Tomasik -  Brzuzy, Surdykowski, Wojowski, II połowa: Szlaga - Kubowicz, Jarzębowski, Pruchnik, Radzewicz - Grzelak,  Rzuchowski, Szwoch - da Silva, Kuklis,  Formella.

Gryf Wejherowo: Duda  - Stefanowicz, Skwiercz (46' Kostuch), Kochanek, Warcholak - Wiśniewski (46' Szlas), Kołc, Kotwica (46' Krzemiński) , Gicewicz (74' Bank)  - Siemaszko (46' Kaszuba), M.Dąbrowski (70' Wiśniewski).