Gryf Wejherowo zremisował z Arką Gdynia

Środa, 17 Lipiec 2013
Wejherowo

Dziś w swoim kolejnym, sparingowym meczu podopieczni Grzegorza Nicińskiego zagrali na wyjeździe z gdyńską Arką. Mecz po bardzo wyrównanym i pełnym walki spotkaniu zakończył się remisem 1:1 (1:0) .

Pierwszą bramkę w tym meczu i jedyną dla żółto-niebieskich zdobył w 9 minucie Radosław Pruchnik. Wejherowskim piłkarzom udało się wyrównać na początku drugiej połowy meczu. W 48 minucie bramkę na wagę remisu strzelił Grzegorz Gicewicz, który dwie minuty szybciej pojawił się na boisku zastępując Patryka Szlasa.

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo  1:1 (1:0)

Bramki: Pruchnik 9' - Gicewicz 48'

Arka Gdynia: Szromnik - Kubowicz, Sobieraj, Jarzębowski (60' Marcjanik), Tomasik (53' Glauber)  - da Silva, Szwoch, Pruchnik (53' Rzuchowski), Radzewicz (64' Wojowski)  - Jamróz - Aleksander(72' Fujikawa)

Gryf Wejherowo: Tułowiecki (46' Ferra) - Osłowski, Kostuch, Kochanek (46' Skwiercz), Dettlaff, Brzuzy (46' Krzemiński), Szymański (46' S.Kowalski), Szlas (46' Gicewicz), Warcholak, Bejuk (46' Siemaszko), Dąbrowski (46' Łuczak)