Gwiazdka o krok. Panuje szał świątecznych zakupów

Czwartek, 17 Grudzień 2015
Wejherowo

Święta to czas, w którym najbliższych i przyjaciół chcemy obdarować podarunkami. Polacy nie oszczędzają na prezentach. Średnio na wszystkie upominki wydajemy około 500 zł. A czy Ty masz już wszystkie podarki?

Jak wybrać dobry prezent?

Prezent pod choinkę jest wyrazem miłości i szacunku, który okazujemy drugiej osobie. Dlatego chcemy, aby podarek był czymś wyjątkowym. Wybierając upominki staraj się, żeby nie były za tanie, aby nie urazić obdarowywanego i niezbyt drogie, aby nie czuł się zobowiązany. Jeśli nie chcesz kupować zwykłych prezentów, postaw na coś wyjątkowego. Może być to na przykład fotogadżet – kalendarz, wspominający rodzinne wyjazdy, zdjęcie w formie obrazu albo kubek z ulubioną fotografią.

Czego nie kupować pod choinkę

Kupując świąteczne upominki uważaj, żeby nie urazić nimi osoby obdarowywanej. Czasami prezent wręczony z dobrymi intencjami, może zostać potraktowany jako złośliwość. Dlatego unikaj kosmetyków poprawiających wygląd, specyfików na obniżenie wagi oraz przedmiotów służących do higieny. Koniecznie przypomnij sobie także, co dałeś bliskim w zeszłym roku – powtórzenie tego samego prezentu sprawi im przykrość.

Gdzie kupić upominek… na ostatnią chwilę

Wielu z nas w natłoku pracy i codziennych obowiązków, znajduje czas na zakup podarków dopiero na kilka dni, a nawet godzin przed Wigilią. Wtedy jest już za późno na szukanie prezentów w różnych sklepach lub w Internecie. W takim przypadku warto wybrać się do centrum handlowego, w którym można dostać wiele upominków w jednym miejscu. Robiąc sprawunki na ostatnią chwilę, nie zapomnij o kupieniu świątecznych opakowań!

- Wielu z nas szuka prezentów w galeriach handlowych. Ostatnie godziny przedświątecznej gorączki można spędzić w Centrum Handlowym Jantar w Wejherowie oczywiście (uśmiech). Jest ono otwarte w tygodniu od 10.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 18.00, a w niedziele od 11.00 do 17.00. – powiedziała Aneta Kochanik, dyrektor Centrum Handlowego Jantar.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020