Igrzyska Młodzieży Powiatu Wejherowskiego w Pływaniu Indywidualnym

Niedziela, 20 Listopad 2011

W minionym tygodniu na basenie Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym..

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 23 listopada w Człuchowie.W rywalizacji wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finale. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczał organizator zawodów - Sebastian Markiewicz.

25 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 2001 i młodszych
1. Martyna Marek (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
2. Paula Klein (SP Nr 9 Rumia)
3. Agata Posańska (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)

25 m stylem dowolnym chłopców rocznika 2001 i młodszych
1. Piotr Błański (SP Nr 9 Rumia)
2. Wiktor Trylski (Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia)
3. Wiktor Fusiara (SP Nr 6 Rumia)

50 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 1999-2000
4. Karolina Arkuszewska (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
5. Laura Chalecka (SP Nr 4 Reda)
6. Laura Lademann (SP Nr 8 Wejherowo)

50 m stylem dowolnym chłopców rocznika 1999-2000
1. Oskar Bergmann (SP nr 11 Wejherowo)
2. Jan Felchner (SP Nr 6 Wejherowo)
3. Rafał Lenckowski (SP nr 9 Rumia)

25 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 2001 i młodszych
1. Martyna Marek (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
2. Marta Niemczyk (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
3. Julia Derda (SP Nr 6 Rumia)

25 m stylem klasycznym chłopców rocznika 2001 i młodszych
1. Kacper Węsierski (SPSZ Wejherowo)
2. Damian Rzeszowski (Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia)
3. Gustaw Ostojewski (SP nr 8 Wejherowo)

50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 1999-2000
1. Kinga Butowska (SP nr 1 Rumia)
2. Laura Chalecka (SP Nr 4 Reda)
3. Laura Lademann (SP nr 8 Wejherowo)

50 m stylem klasycznym chłopców rocznika 1999-2000
1. Jan Felchner (SP Nr 6 Wejherowo)
2. Rafał Lenckowski (SP nr 9 Rumia)
3. Igor Meder (SP nr 9 Wejherowo)

25 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2001 i młodszych
1. Anna Bożeńska (Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia)
2. Agata Posańska (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
3. Aleksandra Dybowska (SP Nr 11 Wejherowo)

25 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 2001 i młodszych
1. Piotr Błański (SP Nr 9 Rumia)
2. Kacper Węsierski (SPSZ Wejherowo)
3. Błażej Palubicki (SP Nr 8 Wejherowo)

50 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 1999-2000
1. Karolina Arkuszewska (Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia)
2. Aleksandra Romańska (SP Nr 6 Rumia)
3. Kamila Żak (SP nr 9 Rumia)

50 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 1999-2000
1. Błażej Myszk (SP Nr 8 Wejherowo)
2. Kacper Schmidt (SP nr 8 Wejherowo)
3. Oskar Bergmann (SP nr 11 Wejherowo)

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020