III Mistrzostwa Gminy Linia w Tenisie Stołowym

Sobota, 14 Listopad 2009

W gościnnym Zespole Szkół w Strzepczu odbyły się III Mistrzostwa w Tenisie Stołowym na 2009 r. Na zaproszenie organizatora, którym był Gminny Dom Kultury w Lini odpowiedziało aż 90 zawodników i zawodniczek z 9 wsi sołeckich. W sobotę 7 listopada rywalizowały dzieci i młodzież gimnazjalna, natomiast w niedzielę uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli. Uroczystego otwarcia dokonał Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy Czesław Hinz oraz organizator Jan Trofimowicz.  W poszczególnych kategoriach na podium stanęli:

Kat. młodziczki ( rocznik 1997 i młodsze)I miejsce zajęła  Agnieszka Choszcz z Lini, broniąc tytułu z przed roku , II miejsce – Weronika Kielińska  z Strzepcza, III miejsce – Weronika Darznik z Miłoszewa.

Kat. młodzicy ( rocznik 1997 i młodsi)I miejsce  zajął  Błażej Skrzypkowski  z Strzepcza, II miejsce – Damian Skrzypkowski z Strzepcza, III miejsce – Marian Dzięcielski z Kętrzyna

Kat. kadetki ( rocznik 1994 – 1996)

I miejsce przypadło Sylwii Langa z Lewina, II miejsce - Magda Okrój z Lewina, III miejsce – Martyna Marcińska z Smażyna

Kat. kadeci ( rocznik 1994 – 1996)I miejsce zajął podobnie jak w 2008 roku Piotr Stankowski z Strzepcza, II miejsce - Marcin Błaszkowski z Pobłocia,  III miejsce -  Maciej Kwidziński – Strzepcza

8 listopada młodzież ponadgimnazjalną i dorosłych przywitał i dokonał uroczystego otwarcia Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy Linia Czesław Hinz wraz z Dyrektorem Gminnego Domu Kultury w Lini Janem Trofimowiczem.

Kat. juniorki ( rocznik 1993 – 1989 )I miejsce - Alicja Hinz z Smażyna – ubiegłoroczna mistrzyni , II miejsce – Katarzyna Chyła z Strzepcza, III miejsce – Klaudia Baranowska – LewinkaKat. juniorzy ( rocznik 1989 – 1993 )I miejsce zajął  Marek Kos z Miłoszewa – mistrz sprzed roku, II miejsce – Konrad Grzenkowitz z Strzepcza, III miejsce – Mateusz Darznik z  MiłoszewaW gronie seniorów ( rocznik 1988 i starsi ) po raz kolejny wygrał wieloletni Mistrz Gminy Linia w Tenisie Stołowym Jacek Henig ze Smażyna wyprzedzając Adama Marcińskiego  z  Smażyna i Mariusz Dosz z  SmażynaW klasyfikacji drużynowej zwyciężyło sołectwo Strzepcz, II miejsce wywalczyło sołectwo Smażyno, a III Linia, na kolejnych pozycjach znalazły się sołectwa: Pobłocie, Lewinko, Miłoszewo, Lewino, Kętrzyno, Niepoczołowice.Wręczenia dyplomów, medali i pucharów dokonał Wójt Gminy Linia Łukasz Jabłoński wraz z Czesławem Hinz.  Organizatorów cieszy wysoka frekwencja, która rok rocznie wzrasta. Sędziami zawodów był Grzegorz Janneck i Jan Trofimowicz.

info: Paulina Bigus

sportowekaszuby.jpg

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020