Inauguracja sezonu na Wzgórzu

Piątek, 22 Czerwiec 2012
Wejherowo

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił już terminarz rozgrywek II ligi zachodniej w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. Pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra beniaminek WKS Gryf Orlex Wejherowo. Na Wzgórze Wolności zawita zespół Jarota Jarocin, grający na tym szczeblu rozgrywek od sezonu 2008/2009. W minionym sezonie rywale żółto-czarnych uplasowali się na 4 pozycji w tabeli.

 

Poniżej przedstawiamy plan rozgrywek rundy jesiennej:

1. kolejka - 4-5 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin
Rozwój Katowice - KS Polkowice
Lech Rypin - Elana Toruń
MKS Oława - Czarni Żagań
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik

2. kolejka - 15 sierpnia
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów
Czarni Żagań - Polonia Bytom
Elana Toruń - MKS Oława
KS Polkowice - Lech Rypin
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo

3. kolejka - 18-19 sierpnia
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Lech Rypin - Jarota Jarocin
MKS Oława - KS Polkowice
Polonia Bytom - Elana Toruń
Chrobry Głogów - Czarni Żagań
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych

4. kolejka - 25-26 sierpnia
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Czarni Żagań - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Chrobry Głogów
KS Polkowice - Polonia Bytom
Jarota Jarocin - MKS Oława
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice

5. kolejka - 1-2 września
Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech Rypin - Gryf Wejherowo
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Jarota Jarocin
Chrobry Głogów - KS Polkowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
MKS Kluczbork - Czarni Żagań
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa

6. kolejka - 8-9 września
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych
Czarni Żagań - Energetyk ROW Rybnik
Elana Toruń - MKS Kluczbork
KS Polkowice - Bytovia Bytów
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom
Gryf Wejherowo - MKS Oława
Rozwój Katowice - Lech Rypin

7. kolejka - 15-16 września
Lech Rypin - Chojniczanka Chojnice
MKS Oława - Rozwój Katowice
Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Jarota Jarocin
MKS Kluczbork - KS Polkowice
Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń
Górnik Wałbrzych - Czarni Żagań
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice

8. kolejka - 19 września
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice
Czarni Żagań - Raków Częstochowa
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych
KS Polkowice - Energetyk ROW Rybnik
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Chrobry Głogów
Rozwój Katowice - Polonia Bytom
Lech Rypin - MKS Oława

9. kolejka - 22-23 września
MKS Oława - Chojniczanka Chojnice
Polonia Bytom - Lech Rypin
Chrobry Głogów - Rozwój Katowice
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik - Jarota Jarocin
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice
Raków Częstochowa - Elana Toruń
Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań

10. kolejka - 29-30 września
Chojniczanka Chojnice - Czarni Żagań
Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice - Raków Częstochowa
Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Bytovia Bytów
Lech Rypin - Chrobry Głogów
MKS Oława - Polonia Bytom

11. kolejka - 6-7 października
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - MKS Oława
Bytovia Bytów - Lech Rypin
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik - Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
Czarni Żagań - Elana Toruń

12. kolejka - 13-14 października
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń
KS Polkowice - Czarni Żagań
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo - Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice - Energetyk ROW Rybnik
Lech Rypin - MKS Kluczbork
MKS Oława - Bytovia Bytów
Polonia Bytom - Chrobry Głogów

13. kolejka - 20-21 października
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - MKS Oława
Energetyk ROW Rybnik - Lech Rypin
Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań - Jarota Jarocin
Elana Toruń - KS Polkowice

14. kolejka - 27-28 października
Chojniczanka Chojnice - KS Polkowice
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec - Czarni Żagań
Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
Lech Rypin - Górnik Wałbrzych
MKS Oława - Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów

15. kolejka - 3-4 listopada
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
Energetyk ROW Rybnik - Polonia Bytom
Górnik Wałbrzych - MKS Oława
Raków Częstochowa - Lech Rypin
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
Czarni Żagań - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Jarota Jarocin

16. kolejka - 10-11 listopada
Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
Rozwój Katowice - Czarni Żagań
Lech Rypin - Ruch Zdzieszowice
MKS Oława - Raków Częstochowa
Polonia Bytom - Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork

17. kolejka - 17-18 listopada
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Energetyk ROW Rybnik - Bytovia Bytów
Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - MKS Oława
Czarni Żagań - Lech Rypin
Elana Toruń - Rozwój Katowice
KS Polkowice - Gryf Wejherowo
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec

Jak informuje PZPN ze względu na trwającą procedurę licencyjną skład ligi może ulec zmianie.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020