Inauguracja sezonu na Wzgórzu

Piątek, 22 Czerwiec 2012
Wejherowo

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił już terminarz rozgrywek II ligi zachodniej w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. Pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra beniaminek WKS Gryf Orlex Wejherowo. Na Wzgórze Wolności zawita zespół Jarota Jarocin, grający na tym szczeblu rozgrywek od sezonu 2008/2009. W minionym sezonie rywale żółto-czarnych uplasowali się na 4 pozycji w tabeli.

 

Poniżej przedstawiamy plan rozgrywek rundy jesiennej:

1. kolejka - 4-5 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin
Rozwój Katowice - KS Polkowice
Lech Rypin - Elana Toruń
MKS Oława - Czarni Żagań
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik

2. kolejka - 15 sierpnia
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów
Czarni Żagań - Polonia Bytom
Elana Toruń - MKS Oława
KS Polkowice - Lech Rypin
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo

3. kolejka - 18-19 sierpnia
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Lech Rypin - Jarota Jarocin
MKS Oława - KS Polkowice
Polonia Bytom - Elana Toruń
Chrobry Głogów - Czarni Żagań
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych

4. kolejka - 25-26 sierpnia
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Czarni Żagań - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Chrobry Głogów
KS Polkowice - Polonia Bytom
Jarota Jarocin - MKS Oława
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice

5. kolejka - 1-2 września
Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech Rypin - Gryf Wejherowo
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Jarota Jarocin
Chrobry Głogów - KS Polkowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
MKS Kluczbork - Czarni Żagań
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa

6. kolejka - 8-9 września
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych
Czarni Żagań - Energetyk ROW Rybnik
Elana Toruń - MKS Kluczbork
KS Polkowice - Bytovia Bytów
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom
Gryf Wejherowo - MKS Oława
Rozwój Katowice - Lech Rypin

7. kolejka - 15-16 września
Lech Rypin - Chojniczanka Chojnice
MKS Oława - Rozwój Katowice
Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Jarota Jarocin
MKS Kluczbork - KS Polkowice
Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń
Górnik Wałbrzych - Czarni Żagań
Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice

8. kolejka - 19 września
Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice
Czarni Żagań - Raków Częstochowa
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych
KS Polkowice - Energetyk ROW Rybnik
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Chrobry Głogów
Rozwój Katowice - Polonia Bytom
Lech Rypin - MKS Oława

9. kolejka - 22-23 września
MKS Oława - Chojniczanka Chojnice
Polonia Bytom - Lech Rypin
Chrobry Głogów - Rozwój Katowice
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik - Jarota Jarocin
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice
Raków Częstochowa - Elana Toruń
Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań

10. kolejka - 29-30 września
Chojniczanka Chojnice - Czarni Żagań
Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice - Raków Częstochowa
Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Bytovia Bytów
Lech Rypin - Chrobry Głogów
MKS Oława - Polonia Bytom

11. kolejka - 6-7 października
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - MKS Oława
Bytovia Bytów - Lech Rypin
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik - Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
Czarni Żagań - Elana Toruń

12. kolejka - 13-14 października
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń
KS Polkowice - Czarni Żagań
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo - Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice - Energetyk ROW Rybnik
Lech Rypin - MKS Kluczbork
MKS Oława - Bytovia Bytów
Polonia Bytom - Chrobry Głogów

13. kolejka - 20-21 października
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - MKS Oława
Energetyk ROW Rybnik - Lech Rypin
Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań - Jarota Jarocin
Elana Toruń - KS Polkowice

14. kolejka - 27-28 października
Chojniczanka Chojnice - KS Polkowice
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec - Czarni Żagań
Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
Lech Rypin - Górnik Wałbrzych
MKS Oława - Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów

15. kolejka - 3-4 listopada
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
Energetyk ROW Rybnik - Polonia Bytom
Górnik Wałbrzych - MKS Oława
Raków Częstochowa - Lech Rypin
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
Czarni Żagań - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Jarota Jarocin

16. kolejka - 10-11 listopada
Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
Rozwój Katowice - Czarni Żagań
Lech Rypin - Ruch Zdzieszowice
MKS Oława - Raków Częstochowa
Polonia Bytom - Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork

17. kolejka - 17-18 listopada
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Energetyk ROW Rybnik - Bytovia Bytów
Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - MKS Oława
Czarni Żagań - Lech Rypin
Elana Toruń - Rozwój Katowice
KS Polkowice - Gryf Wejherowo
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec

Jak informuje PZPN ze względu na trwającą procedurę licencyjną skład ligi może ulec zmianie.

Komentarze
Reklama