Jak to jest ze zniżkami w wejherowskich taksówkach

Niedziela, 14 Marzec 2010

Mieszkańcy małego trójmiasta, którzy poruszają się taksówkami po naszej okolicy doskonale wiedzą, że każda firma oferuje karty zniżkowe dla stałych klientów. Zniżki są różne od -5% do nawet -20%. Niestety w rzeczywistości karty zniżkowe nie obowiązują, o czym na własnej kieszeni przekonał się Pan Kamil, czytelnik naszego portalu.

Pan Kamil, korzystał z trzech wejherowskich firm taksówkarski dość często, w każdej otrzymał od kierowcy kartę stałego klienta upoważniającą do zniżki na przejazdy daną firmą. Ostatnio użył karty zniżkowej, trzy krotnie w trzech różnych firmach taksówkarskich.

- Stwierdziłem, że skoro mam karty stałych klientów to czas najwyższy zacząć z nich korzystać. Dlatego w ostatnim tygodniu postanowiłem sprawdzić, która z moich trzech kart zniżkowych jest najbardziej opłacalna. Niestety okazało się że żadna nie upoważnia mnie do zniżki albo kierowcy tej zniżki nie przestrzegają - opowiada Pan Kamil.

Po trzecim kursie z trzecią z kolei firmą taksówkarską Pan Kamil postanowił napisać do naszej redakcji.

W każdym z trzech kursów jechałem tą samą trasę, z pracy do domu. Wcześniej, nie posiadając karty stałego klienta płaciłem około 17/18 zł, w każdej z trzech firm. W ostatnim tygodniu pod koniec każdego kursu, poinformowałem kierowcę że posiadam kartę stałego klienta ze zniżką. Na co usłyszałem od każdego z kierowców cyt: „... zniżka już została wliczona...". Pomyślałem, fajnie i ciekawe o ile mniej zapłacę. Przy rozliczeniu kursu zapłaciłem u każdego przewoźnika dokładnie taką samą kwotę jak bez karty stałego klienta - dodaje już troszkę zdenerwowany Pan Kamil.

Wygląda na to, że karty stałych klientów, które możemy otrzymać od firm taksówkarski prowadzących swoje usługi na terenie miasta Wejherowo, nie obowiązuje. Pytanie po co te karty i zniżki, skoro nie są przestrzegane. Postanowiliśmy sprawdzić to na własnej skórze i o wynikach poinformujemy już niebawem na łamach naszego serwisu.

 

Jeśli zauważyłeś podobną sytuację prosimy o kontakt z naszą redakcją : biuro@male-trojmiasto.pl

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020