Jodobranie nad morzem, czyli ferie zimowe 2014

Środa, 8 Styczeń 2014
Duże Trójmiasto

Stary rok za nami. Uleciał wraz z hukiem fajerwerków, pożegnany z radością i nadzieją na to, że nowy będzie choć odrobinę lepszy. Pierwsze dni stycznia, to czas na uporządkowanie pewnych spraw i wkomponowanie w grafik, obok codziennych obowiązków, noworocznych postanowień.

Dla jednych to rzucenie palenia, dla innych odchudzenie się. Jeszcze inni postanawiają zawiązać sojusz ze sportem, bądź spędzać więcej czasu z najbliższymi.

Często proza życia codziennego weryfikuje nasze postanowienia. Po ciężkim dniu w pracy wolimy usiąść na kanapie, przekładając zajęcia na siłowni na inny dzień. Zmęczenie wypiera chęci, by zdrowiej się odżywiać. Pewnie nie raz przekonywaliście się, że dzień z hamburgerem i chips’ami niewiele zmieni - zacznę się odchudzać od jutra. Aktywne spędzanie czasu z rodziną - cóż dziś pooglądamy telewizję.

Macie rację, jeden dzień nie robi różnicy. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że marazm może prowadzić do tego, że z jednego dnia zrobi się tydzień, później miesiąc …

Aura również nie nastraja pozytywnie. Zima jakby o nas zapomniała. Nie raczy nas wymyślnymi wzorami na szybach, nie przykrywa białym płaszczem szarości jakie malują się za oknami.

To wszystko przyczynia się do rozładowania naszych akumulatorów. Ciężko czerpać z życia garściami, gdy nie starcza nam na to energii.

Na szczęście na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Tak jak lekarz przypisuje receptę, byście poczuli się lepiej, tak okazja, by zmienić otoczenie, może doładować Wasze baterie.

Mówi się, że dobre towarzystwo, to podwaliny dobrej zabawy. Pomyślcie co powstanie, gdy dodamy kilka innych czynników, jak niezwykłe otoczenie, morze, atmosfera i region. Trzeba przyznać, że ferie nad morzem to dobry czas na odpoczynek i naładowanie się pozytywną energią na resztę roku.

Co powiecie na zimowy urlop nad morzem z jodobraniem w gratisie?

Piękne plaże, morze, rześkie powietrze. Kojący szum fal. Nikt nie dał monopolu na to wszystko miesiącom letnim. Zima z morzem w tle również ma swoje uroki (nie tylko weryfikowane ilością wczasowiczów na plaży).

Wiedzą o tym doskonale właściciele Dworku SPA Osada Wędrowca w Mechelinkach koło Rumi, którzy przygotowali dla Was atrakcyjną ofertę. Klimat dworku, to tylko przyjemny dodatek do całości. Jednakże, to właśnie dbałość o szczegóły pozwoli Wam zapomnieć, choć na kilka dni, o szarej rzeczywistości; a wspomnienia z ferii proponowanych przez Osadę Wędrowca, sprawią, że w nowy rok wejdziecie z entuzjazmem i siłą na realizację założeń i planów.

Co ważne, spędzicie czas relaksując się z najbliższą osobą np. korzystając z masażu, bądź całą rodziną - uprawiając Nordic Walking.

  • Atrakcyjna cena (pobyt 5-dniowy dla 2 osób w cenie 960 zł lub pobyt 8-dniowy dla 2 osób w cenie 1 580 zł), mnogość atrakcji to tylko część oferty. Dworek SPA Osada Wędrowca tworzą ludzie, dla których priorytetem jest zadowolenie klientów - mówi Karolina Siniec, menager Dworku SPA Osada Wędrowca.

Z wspomnieniami i relaksem jakie zapewnia menager Dworku, powrót do szarej rzeczywistości nie wydaje się już taki straszny.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020