Józef Wójcik z Rumi kandyduje na prezydenta RP

Poniedziałek, 26 Kwiecień 2010

Kandydaci startujący w wyborach prezydenckich 2010 większości są nam doskonale znani. Jednak obok sław pojawiają się również nazwiska mniej znana lub całkowicie obce. Jedną z takich osób jest Józef Franciszek Wójcik z Rumi, który dziś zarejestrował się oficjalnie w Państwowej Komisji Wyborczej.

Mieszkaniec Rumi założył własną wyborczą stronę internetową, która można zobaczyć pod adresem www.prezydent-rp-2010.pl. Józef Wójcik na  swojej stronie pisze cyt:” Do tych wyborów przygotowywałem się aż osiemnaście lat. To nie przesada! Nigdy jednak nie była to jedynie chęć kandydowania, próba zaspokajania jakichkolwiek ambicji, chorobliwych urojeń, bądź chęci sprawowania władzy. Polska jest za poważną sprawą, by pozostawić ją jedynie w rękach polityków. Jeśli państwo zapoznacie się, nawet pobieżnie, z treściami zamieszczonymi w tym serwisie, to dojdziecie do wniosku, że właśnie ja mogę być alternatywą dla kandydatów wszystkich partyjnych ugrupowań i dla kandydatów, którzy dziś mienią sie politykami bezpartyjnymi, będąc wcześniej czołowymi działaczami różnych partii….”

Sam kandydat świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że nikt w naszym kraju go nie znam i sam otwarcie o pisze: cyt:” Dziś, gdy zamieszczam pierwsze fragmenty tej strony, moje poparcie sondażowe wynosi zero – może nawet mniej niż zero, bo nikt w mediach o mnie nie słyszał – ale zapewniam, że wybory prezydenckie 2010 zamierzam wygrać w pierwszej turze!

Czy to się uda Józefowi Wójcikowi tego nie wiemy, jak na razie udało się zebrać wymagane podpisy do zgłoszenia kandydatury lecz teraz czeka Wójcika zebranie 100 tysięcy podpisów, które są wymagane przez Państwową Komisję Wyborczą.  

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020