Kamienica Art-Eco to jedna z najnowszych inwestycji w Wejherowie

Wtorek, 30 Lipiec 2013
Wejherowo

Wejherowo nie jest tylko sypialnią dla osób dojeżdżających do Trójmiasta, chociaż jego bliskość na pewno jest atutem tego miasta. Wejherowo to gmina posiadająca bogatą historię, gmina z tradycjami, ale jednocześnie podążająca za nowoczesnym nurtem.

Jedna z najnowszych inwestycji w Wejherowie jest Kamienica Art-Eco. Budynek nawiązuje do zróżnicowanego charakteru miasta - z jednej strony architektura odnosi się do historycznych aspektów związanych z Wejherowem , z drugiej idealnie wkomponowuje się w najnowsze trendy budownictwa .

  • Chcieliśmy, aby nasza kamienica wyróżniała się spośród innych budynków, była inna niż wszystkie. To dlatego połączyliśmy dwa style architektoniczne, klasykę z nowoczesnością. Klinkier, drewno, metal, szkło nadały budynkowi elegancji i szlachetności. Odważnie poszliśmy o krok dalej i zaprojektowaliśmy klatki schodowe inspirując się dwoistością stylu. Dla miłośników sztuki, osób lubujących się w obrazach i starych zdjęciach oraz eleganckich, neutralnych kolorach, proponujemy wybór klatki w stylu Art. Jeśli jednak bliżej nam natury, ciepłym odcieniom drewna, zieleni i kamienia, idealnym rozwiązaniem będzie wybór mieszkania w klatce Eco - czytam na oficjalnej stronie inwestora.

Budynek od początku do końca został zaprojektowany z myślą o jego mieszkańcach. Wiedząc co jest ważne, piorytetem dla wykonawcy była jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby ich układ był ustawny i przejrzysty . Podział na strefę dzienną i nocną, miejsce na szafę w przedpokoju, duży balkon lub taras, odpowiednie nasłonecznienie.

Na komfort życia zdecydowanie będzie mieć wpływ niewielka ilość mieszkań przewidziana w budynku i na klatkach schodowych. W kamienicy będą znajdować się mieszkania o zróżnicowanym metrażu 2,3 i 4-pokojowe o powierzchniach od 32 do 75m2.

Opcjonalnie jest również możliwość łączenia mieszkań wg preferencji klienta. Mieszkania znajdują się na pierwszym piętrze do trzeciego. Na parterze zaprojektowano lokale użytkowe.

Atutem Kamienicy Art-Eco są bez wątpienia indywidualne garaże, które znajdywać się będą w części ogrodzonej osiedla. Kamienica będzie posiadać wewnętrze patio zamknięte dla ruchu z zewnętrz. Część tego obszaru będzie wydzielona na zewnętrze miejsca parkingowe, reszta będzie strefą zieloną.

Kontakt:

PASTADA

  • ul.12-go Marca 216
  • 84-200 Wejherowo
  • Tel. 58 736 12 13
  • Tel. kom. 0 666 011 260
  • Email: info@pastada.com
Komentarze
Reklama