Karbowód Bożepole coraz bliżej zwycięstwa w Drugiej Lidze

Wtorek, 15 Luty 2011

W ubiegłą niedzielę na Hali Widowiskowo- Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego zakończyła się VII kolejka spotkań II ligi. Przyniosła wiele emocji i dużo niespodzianek. W pierwszym meczu spotkały się dwie drużyny z Luzina. Młodzi piłkarze pana Piotra Klecha GOSRiT 95 Luzino podejmowali całkiem nieźle radzącą sobie drużynę - Gladiatorzy Luzino. Początek spotkania należał do młodych piłkarzy GOSRiT, którzy już po pierwszych dziesięciu minutach prowadzili 3:0, w końcówce pierwszej połowy pięknym strzałem popisał się napastnik Gladiatorów, który pokonał Szymona Śmigalskiego. Druga połowa należała jednak do drużyny Gladiatorów, szybko odrobiona strata i dwie kontry pokazały że seniorzy z Luzina nie poddają się tak szybko. Końcowy wynik to 5:3 dla drużyny Gladiatorów. Bramki strzelali: dla GOSRiT: Nikodem Małaszycki i Bartosz Miotk 2, dla Gladiatorów: Kankowski Piotr 2, Sikora Mateusz 2 i Wiesław Miotk. W drugim spotkaniu zobaczyliśmy ciekawą grę, gdzie ubiegłoroczny zwycięzca II ligi FC SPRITE podejmował tego rocznego lidera II Ligi KORBOWÓD BOŻEPOLE. Spotkanie pokazało że lider jest o klasę wyżej od drużyny z Luzina. Już od początku spotkania na boisku dominował zespół z Bożegopola. Dziesięć minut i cztery bramki dla lidera , w końcówce pierwszej połowy dobra kombinacyjna akcja młodych piłkarzy z Luzina i mamy 4:1. Druga część spotkania to kolejne bramki i ciekawy mecz z obu stron. Po czterdziestu minutach na tablicy wynik 11:3 dla Bożegopola. Bramki strzelali: dla FC Sprite: Grzegorz Kmieciak, Robert Jarząbek i Artur Bojka dla Korbowód: Adrian Nowak 7, Radosław Kwiatkowski 2, Dawid Deyna 2. W trzecim meczu zobaczyliśmy spotkanie, w którym wicelider Jumby Bożepole podejmował trzecią drużynę w tabeli Strażak Wejherowo. Pierwsza połowa wyrównana, składne akcje z obu stron i na tablicy po dwudziestu minutach 2:1 dla Bożegopola. Druga połowa należała juz jednak do wicelidera rozgrywek Jumby Bożepole, którzy po pięknej grze i składnych akcjach wygrali ze Strażakiem 7:3. Bramki strzelali: Sebastian Kunkel, Piotr Kabus, Jacek Bronowicki, Paweł Klotzki, Mateusz Jasiński, Adam Gojtowski. Dla Strażaka: Kołkowski Tomasz, Przemysław Derylak 2. W czwartym spotkaniu zobaczyliśmy bardzo ostry mecz z obu stron. KKS Orle spotkało się z Elektro Team. Pierwsza połowa to wiele fauli i tylko jedna bramka dla Orla. Druga część gry to ponownie bardzo dużo kłótni, fauli i kartek z obu stron ale po czterdziestu minutach na tablicy wynik 4:1. Dla Orla: Przemysław Elwart, Dawid Cirocki 2, Tomasz Sapieha. Dla Elektro: Paweł Formela. W ostatnim meczu spotkały się drużyny JUKSY Luzino i Kębłowo Sołecka. Był to bardzo czysty mecz ani jednego faulu w meczu i wiele bramek. Po dwudziestu minutach myśleliśmy że ten mecz będzie niespodzianką kolejki, ponieważ Juksy prowadziły z Kębłowem 2:1. Jednak druga część spotkania pokazała że jednak nie, szybkie doprowadzenie do remisu i trzy bramki pokazało że Kębłowo wygrywa 5:2. Bramki strzelali: dla Juksy: Mateusz Hewelt i Piotr Szulc dla Kębłowa: Tobiaski Jarosław 2, Szotrowski Sebastian, Kenne Maksymilian i samobój. UWAGA! MECZE I LIGI ZOSTAŁY PRZESUNIĘTE Z 19 LUTEGO NA 26 LUTEGO.