Karol Palach i Magda Płotka nowymi mistrzami Luzina

Poniedziałek, 12 Listopad 2012
Powiat Wejherowski

W sobotę 10 listopada 2012 roku na Hali Widowiskowo - Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Luzino w tenisie stołowym. Mecze rozegrano w trzech kategoriach kobiety open, mężczyźni open oraz chłopcy SP i  Gimnazjum.

W kategori kobiet I miejsce zajęła Płotka Magda (Luzino), II miejsce Płotka Katarzyna (Luzino) oraz III miejsce Damps Julia (Luzino). W  kategori mężczyzn I miejsce zajął Pallach Karol (Robakowo), II miejsce Angel Krystian (Kębłowo), III miejsce Spigarski Adam (Sychowo), IV miejsce Jankowski Tomasz (Robakowo) oraz IV miejsce Fularczyk Wojciech (Luzino). W kategori chłopcy SP i Gimnazjum I miejsce zajął Dampc Krystian (Kębłowo), II miejsce Kalkowski Wojciech (Kębłowo), III miejsce Rybka Mariusz (Milwino) oraz IV miejsce Damps Oskar (Luzino).

Zwycięscy poszczególnych kategori otrzymali pamiątkowe puchary oraz medale. Po zakończonej ceremonii pośród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i  Turystyki w Luzinie. Zawody sędziował i poprowadził Robert Płotka.

Organizatorzy już dziś zapraszają na III Grand Prix Luzina o puchar wójta Gminy Luzino, który rozpocznie się w styczniu 2013 roku.