Kibice już nie będą dopingować wejherowskiego Gryfa

Sobota, 21 Kwiecień 2012
Wejherowo

Na oficjalnej stronie internetowej Stowarzyszenia Kibiców "żółto-czarni" ukazało się oświadczenie w sprawie dopingu podczas meczy na Wzgórzu Wolności.

Zobacz również: Siatkarze-samorządowcy z całej Polski przyjechali do Redy

- Po braku dopingu na meczu z Gwardią i braku jakiegokolwiek kroku ze strony władz klubu, postanawiamy zaostrzyć nasze działania. Przestajemy uczestniczyć w meczach naszego Gryfa na Wzgórzu Wolności. Do podjęcia takiej decyzji skłoniła nas istotna sytuacja. Zarząd klubu za wszelką cenę chce udowodnić fanatykom, że jest w stanie samemu zorganizować sobie wiernych kibiców. W jaki sposób, tego nie wiemy? Jednak możemy przypuszczać, że w najbliższych spotkaniach pojawią się np: darmowe koszulki czy też szaliki, może cofniemy się o kilka lat i na stadionie za darmo będzie można zjeść dobrą kiełbasę? Klub wie, w którym miejscu swego działania popełnił błąd, wobec kogo i uważamy że powinien wiedzieć jak te błędy naprawić. Od najbliższego meczu, aż do odwołania nawołujemy wszystkich, którym atmosfera na meczach nie jest obojętna do nieprzychodzenia i niedopingowania swojej drużyny. Robimy to z wielkim bólem serca i z wielkim żalem, gdyż sami tracimy to na co tak ciężko pracowaliśmy przez ostatnie kilka lat. Równocześnie informujemy, że wszystkie osoby które zamierzają brać udział we farsie przygotowanej przez zarząd z prawdziwymi kibicami nie mają nic wspólnego, oraz o fakcie, że flagi, które do tej pory zobaczyć było można na stadionie należą do nas i my za nie ponosimy pełną odpowiedzialność, wszystkie nowe płótna do momentu zakończenia bojkotu, nie będą przez nas traktowane jako barwy klubowe - informuje zarząd stowarzyszenia.

Zobacz również: Mecz na szczycie w Rumi

Stowarzyszenie spiera się z zarządem wejherowskiej drużyny, lecz czy nie ucierpią na tym sami piłkarze, którzy potrzebują kibiców "żółto-czarnych", szczególnie teraz gdy druga liga jest tak blisko...

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020