Kickboxing w Luzinie dla każdego

Środa, 3 Grudzień 2014
Powiat Wejherowski

KTS-K GOSRIT Luzino, sekcja kickboxingu działa od 2008 roku. Od tego czasu sporty walki w Luzinie rozwijają się w dynamicznym tempie, co widać zresztą po sukcesach podopiecznych prekursora kickboxingu w Luzinie, Rafała Karcza. Nazwiska takie jak Zuzia Kalbarczyk, Filip Stark czy Paulina Stenka w środowisku kickboxingu amatorskiego są znane w Polsce. Zawodnicy Ci osiągają sukcesy na skalę ogólnopolską oraz międzynarodową. Ostatnimi sukcesami młodych kickboxerów jest zdobycie 11 medali turnieju Muszynianka Cup w Krynicy Zdrój, o czym informowaliśmy na łamach naszego serwisu.

Wyróżniającą się zawodniczą z Luzina jest Zuzanna Kalbarczyk, na co dzień mieszkanka Kębłowa, 12 letnia zawodniczka, wychowanka Rafała Karcza jest w Polsce do tej pory niepokonana w zawodach kickboxingu. Ponadto jest także zdobywczynią dwóch Pucharów Świata największej organizacji kickboxingu na świecie WAKO. Od 2013 roku znajduje się w składzie Kadry Narodowej kickboxingu. Nie tylko Zuzia, ale także wcześniej wspomniani Filip Stark i Paulina Stenka, trenują pod okiem Wejherowianina, instruktora Rafała Karcza z powodzeniem. Są medalistami Mistrzostw Polski, Europy, a także Pucharów Świata. 

KTS-K GOSRIT Luzino prowadzi nabór dzieci od lat 5 na zajęcia kickboxingu. Każde dziecko na zajęciach sztuk walki w Luzinie, ul. Mickiewicza 22, sala lustrzana, może poczuć się komfortowo. W sekcji jest bowiem podział na grupy zaawansowania: grupa pierwsza – początkująca, grupa druga – zawodnicy. Każdy może odnaleść się w sportach walki pod okiem Rafała Karcza. Po dziś dzień zawodnicy z Luzina zdobyli kilkanaście medali najpoważniejszej rangi zawodów sportowych w Polsce i Europie. Młodsze dzieci kształtują koordynację ruchową, zwinność gibkość, szybkość, otrzymują solidne podstawy do trenowania jakiejkolwiek dyscypliny sportu. Dopiero później jest specjalizacja, w której zawodnicy przygotowują się już do turniejów w Polsce i za granicą.

Zapraszamy dzieci od lat 5 na kickboxing do Luzina. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:00 na obiektach GOSRiT Luzino. Polecamy także stronę internetową: www.kickboxing-luzino.pl 

 

Komentarze
Reklama