Kolejna porażka koszykarzy

Niedziela, 7 Luty 2010

Wczoraj w meczu koszykówki II Ligi, grupy A, TS ŻURAW Gniewino przegrał na własnym parkiecie z KS HARMATTAN Gniewkowo 64:67 (19:10, 14:20, 17:10, 14:27).

Główną przyczyna porażki była fatalna czwarta kwarta przegrana aż 14:27 przez drużynę z Gniewina. To już nie pierwszy mecz, w którym zespół Żurawia po wyrównanym meczu przegrywa spotkanie przez słabą ostatnią kwartę.

Porażka z Gniewkowem jest bardzo poważną przeszkodą do tego by Żuraw znalazł się w czołowej czwórce. Miejmy nadzieję że zawodnicy i trenerzy będą walczyć do końca i uda im się awansować na lepszą pozycję w końcowej tabeli.

Skład Żurawia: Żuraw: Nieleszczuk 11(3), Wilk 10, Strychalski 9(1), Bogusz 9(3), Kobus 9(1), Mudlaf 6, Zimniewicz 6, Nikonowicz 4, Podbielski, Różański, Szwinka.

Skład Harmattan: Plebanek 16(1), Wiśniewski 16(1), Pomieciński 8, Pagacz 8, Florczak 8(2), Derkowski 6, Małecki 3, Gromek 2.