Kontrowersyjny rzut karny. Gryf Wejherowo gorszy od Bytovi Bytów w derbach Pomorza

Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013
Wejherowo

Wczoraj na Wzgórzu Wolności wejherowscy piłkarze w derbach Pomorza podejmowali przed własną publicznością zespół Drutex-Bytovia Bytów.

Mimo bardzo dobrego meczu i prowadzenia do 84 minuty po golu Rafała Siemaszki, wejherowianie przegrali. Ostatnie 6 minut spotkania, okazało się dla podopiecznych Dariusza Mierzejewskiego prawdziwym piekłem. Najpierw w 84 minucie sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Kajca.  Natomiast w 90 minucie meczu wynik na 1:2 dla gości ustalił Dawid Ambroziak.

Gryf Orlex Wejherowo - Drutex-Bytovia Bytów 1:2 (1:0)

Gryf: Ferra - Krzemiński, Kostuch, Skwiercz, Stefanowicz - Wiśniewski, Kołc, Łuczak, Dąbrowski, Warcholak - Siemaszko

Bytovia: Gostomski - Wróbel, Wróblewski, Kowalski, Szałek - Kaganek, Kajca, Pięta, Łapigrowski, Pietroń - Hirsz