Lichtenstein zwycięzcą turnieju w Luzinie

Środa, 25 Lipiec 2012
Powiat Wejherowski

We wtorek 24 lipca 2012 r. na Kompleksie " Moje Boisko Orlik 2012" w Luzinie został rozegrany Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 1999 i młodsi w ramach kampanii " Zachowaj Trzeźwy Umysł". Turniej organizowany przez Grzegorza Semak i Adama Olejniczak z GOSRiT Luzino, miał być również poszukania nowych zawodników do zespołu GOSRiT Luzino 1999, który w nowym sezonie wystąpi w Pomorskiej Lidze Junior C2.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się drużyna Lichtenstein złożona połowy zawodników GOSRiT 99 Luzino, pokonując w finale niespodziankę tego turnieju drużynę Kondzio Team 2:1. Na drugiej pozycji uplasowała się najmłodsza drużyna turnieju pod nazwą Kondzio Team awansują do półfinału z drugiego miejsca w grupie a w półfinale po emocjach do końca meczu i rzutach karnych 1:3 pokonała drużynę Gang Dzikich Wieprzy składających się z drugiej połowy zawodników GOSRiT 99 Luzino, a najładniejszą bramkę w tym półfinale zdobył najmłodszy zawodnik turnieju Konrad Formela, który umieścił piłkę w samym okienku bramki Dawida Bobkowskiego. Na trzecim miejscu w turnieju uplasowała się drużyna GKS Linia, która pod wodzą trenera Jakuba Brzeskiego awansowała do półfinału również z drugiego miejsca ale przegrała ze zwycięzcą turnieju 4:1, a w meczu o trzecie miejsce pokonała Gang dzikich Wieprzy 3:0. W meczu o piąte miejsce spotkały się drużyny, które uplasowały się w turnieju na trzech miejscach w tabeli i naprzeciwko siebie stanęły GOSRiT dziewczyny i Strzebielino, w tym spotkaniu dziewczyny nie dały żadnych szans chłopakom i wygrały całe spotkanie 6:1

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, jak również były losowane nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie. Chcielibyśmy również podziękować za pomoc w organizacji Tomaszowi Cirockiemu, Kacprowi Wojewskiemu i Szymonowi Śmigalskiemu.