Lider przyjedzie do Wejherowa

Poniedziałek, 20 Luty 2017
Wejherowo

W najbliższą sobotę, kibiców żółto - czerwonych czeka nie lada gratka. Do Wejherowa przyjedzie bowiem lider tabeli - Orkan Ostróda. O tym, że rywal Tytanów jest niezwykle skuteczny, świadczy fakt, że przeciwnicy przegrali w tym sezonie zaledwie raz (dość niespodziewanie z AZS UMK Toruń) oraz zanotowali jeden remis. Pozostałe dziesięć spotkań wygrali i zajmują obecnie pierwsze miejsce w lidze. Jak powiedział nam trener żółto – czerwonych, Paweł Paździocha, o zwycięstwo będzie niezwykle trudno...

" Wiemy kto w sobotę do nas zawita i w jakiej sytuacji kadrowej jesteśmy. To, że nie będziemy faworytem, nie przekreśla nas jako zwycięzcy w tym spotkaniu. Na pewno nie będziemy grali z presją i to może zaskoczyć rywali. Desygnuję na to spotkanie najlepszych zawodników jakich będę miał dostępnych i broni oczywiście nie złożymy. Każdy kto do nas przyjeżdża wie, że czeka go ciężka walka, bo chłopaki walczą do samego końca. W Toruniu, popełniliśmy kilka błędów które nie powinny się wydarzyć, ale nie możemy teraz żyć tym meczem, tylko skupić się na najbliższym rywalu. "

W składzie Wejherowian, nadal nie wiadomo czy wystąpi Piotr Jankowski i Kamil Wicki. O tym dowiemy się najprawdopodobniej w piątek. Dodatkowo urazu nabawił się Michał Jankowski, a Tomasz Bartoś w dalszym ciągu boryka się z kontuzją. Jeśli do tego dodamy absencję Michała Przymanowskiego oraz Mateusza Kożanowskiego, to trener Paździocha będzie miał nie lada orzech do zgryzienia przy ustalaniu składu. Zdaniem wice prezesa klubu Roberta Wicona – klub w tej sytuacji musi w jeszcze większym stopniu sięgać po młodszych graczy... 

"Skład na chwilę obecną jest bardzo młody wiec to jest największe zaskoczenie dla nas, bo nigdy nie wiadomo jak zagrają w danym meczu. Nasi wychowankowie mają ogromny potencjał, tylko potrzebują kilku udanych akcji w meczu, aby wejść na wyższy poziom. Nie zapominajmy, że w sporcie nastawienie psychiczne i wiara we własne umiejętności są chyba rzeczą ważniejszą niż same umiejętności techniczno- fizyczne."

Tytani po ostatniej porażce w Toruniu, utrzymali co prawda ósme miejsce w lidze, ale ostatnie w tabeli Wybrzeże, ma zaledwie dwa punkty mniej. Początek sobotniego spotkania o godzinie 19. Wstęp jak zawsze darmowy.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020