Mistrzostwa Powiatu W Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych

Czwartek, 20 Maj 2010

W dniu 17.05.2010 na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych.

Zawody te były eliminacją do Mistrzostw Województwa Pomorskiego, które odbędą się 25.05.2010r. w Słupsku. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zawodnicy podczas zawodów uzyskali wiele wartościowych wyników pozwalających sądzić, że zdobędą wiele medali podczas Finałów Wojewódzkich, podtrzymując wysoki poziom naszego powiatu w tej dyscyplinie sportu. Dekoracji medalami dokonywali: Kierownik MOKSiR  w Redzie,  Konrad Wargin i Ref. ds Sportu, Arkadiusz Janor.

 

Wyniki w poszczególnych konkurencjach: Bieg na 100m kobiet: 1m Soitz Michalina Gim 1 Reda 2m Joanna Walas Gim Rumia 3m Izabella Duczmal Gim Bojano Bieg na 100m mężczyzn: 1m Arek Białas Gim 1 Reda 2m Artur Uściński Gim 1 Rumia 3m Jakub Ciskowski Gim 1 Rumia Bieg na 300m kobiet: 1m Adriana Dopke Gim 2 Reda 2m Klaudia Kołodziejska Gim Bolszewo 3m Agata Pieper Gim Bolszewo Bieg na 300m mężczyzn: 1m Artur Uściński Gim1 Rumia 2m Patryk Wichrowski Gim1 Rumia 3m Dawid Hoppe Gim2 Reda Bieg na 600m kobiet: 1m Kasia Konkel Gim 2 Wejherowo 2m Angelika Bużan Gim Bolszewo 3m Sandra Szyc Gim 3 Wejherowo Bieg na 600m mężczyzn: 1m Adam Falkowski Gim Rumia 2m Łukasz Chołka Gim 2 Rumia 3m Łukasz Lejmanowicz Gim 1 Rumia Bieg na 1000m mężczyzn: 1m Karol Kass Gim Szemud 2m Krystian Konkol Gim 2 Reda 3m Krystian Szulc Gim Luzino Bieg na 1000m kobiet: 1m Kinga Bużan Gim Bolszewo 2m Agnieszka Bach Gim Rumia 3m Barbara Peschke Gim Bolszewo Bieg na 2000 mężczyzn: 1m Szmidka Jakub Gim 2 Wejherowo 2m Prondzyński Marcin Gim 1 Reda 3m Krystian Ellwart Gim 1 Wejherowo Sztafeta 4x100m kobiet: 1m Gimnazjum Bolszewo ( Agnieszka Grubba, Magda Brzeska, Emilia Hoeft, Justyna Klinkosz) 2m Gimnazjum nr 1 Rumia ( Klaudia Sukiennik, Agnieszka Breza, Asia Walas, Kasia Bryłka) 3m Gimnazjum Bojano ( Oriana Bogacka, Anna Surocka, Dagmara Górska, Izabella Duczmal) Sztafeta 4x100m mężczyzn: 1m Gimnazjum Rumia ( Patryk Wichrowski, Maciej Bisza, Jakub Ciskowski, Artur Uściński) 2m Gimnazjum Bolszewo (Dominik Kunz, Leszek Hinc, Hoeft Szymon, Bobkowski Paweł) 3m Gimnazjum Reda ( Arek Białas, Mateusz Kostewicz, Mateusz Kass, Marcin Piasecki) Rzut dyskiem mężczyzn: 1m Nikodem Piesik Gim 1 Rumia 2m Jakub Kaczmarek Gim Bojano 3m Marcin Gasiewicz Gim Bojano Rzut dyskiem kobiet: 1m Pranga Aleksandra Gim 1 Reda 2m Papke Magda Gim Bolszewo 3m Okrój Ola Gim Bojano Pchnięcie kulą kobiet: 1m Ola Pranga Gim1 Reda 2m Karolina Nowak Gim Bolszewo 3m Klaudia Mudlaff Gim1 Reda Pchnięcie kulą mężczyzn: 1m Łukasz Leśnik Gim 1 Reda 2m Nikodem Piesik Gim Rumia 3m Mateusz Kostewicz Gim 1 Reda Skok w dal kobiet: 1m Izabela Duczmal Gim Bojano 2m Agata Pieper Gim Bolszewo 3m Joanna Libacka Gim 1 Reda Skok w dal mężczyzn: 1m Bobkowski Paweł Gim Bolszewo 2m Adam Falkowski Gim Rumia 3m Maciej Bisha Gim 4 Rumia Skok  wzwyż kobiet: 1m Natalia Skrzypkowska Gim 1 Reda 2m Michalina Stolińska Gim1 Reda 3m Sandra Langa Gim1 Reda Skok wzwyż mężczyzn: 1m Marcin Pawłowski Gim Luzino 2m Paweł Skrzypkowski Gim 1 Reda 3m Mateusz Piekielnik Gim 1 Reda Rzut oszczepem kobiet: 1m Wika Monika Gim Bojano 2m Kudła Kasia Gim Kielno 3m Nowak Karolina Gim Bolszewo   Rzut oszczepem mężczyzn: 1m Kostewicz Mateusz Gim1 Reda 2m Michał Bobkowski Gim Bolszewo 3m Bartosz Banasiak Gim Rumia Chód mężczyzn: 1m Adam Fedorowicz Gim 2 Rumia Chód kobiet: 1m Agata Szwejkowska Gim 2 Rumia 2m Ilona Dubey Gim 2 Rumia 3m Dominika Ziemann Gim Bojano

 

Dyrektor PZPOW

Andrzej Byczkowski

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020