Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym

Wtorek, 4 Listopad 2014
Powiat Wejherowski

W dniu 29.10.2014 roku na basenie w Gniewinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, które odbędą się 20.11.2014 roku w Kwidzynie. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był zadowalający i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finale. Poszczególne starty przysporzyły kibicom wielu emocji i wrażeń. Na zakończenie zawodów zawodnicy oraz zawodniczki zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczali: organizatorzy zawodów – Pan Sławomir Kłosowski, który był również sędzią głównym zawodów. Organizatorami Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie, Samorządowy Zespół Szkół w Gniewinie oraz Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. 

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

 

Szkoła Podstawowa

25 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 2004 i młodszych:

  1. Oliwia Steć  – Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia                                                15,78 s 
  2. Jesica Kowalewska - Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo                          19,56 s
  3. Zuzanna Przyjemczak - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia                               19,83,s

25 m stylem dowolnym chłopców rocznika 2004 i młodszych:

  1. Aleks Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 11 Wejherowo                      16,35 s
  2. Igor Wojewski - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia                16,97 s
  3. Maciej Kurr – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                                               17,28 s

50 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 2002-2003

  1. Zuzanna Przybyłowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia             32,75 s 
  2. Paulina Chudzik – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                        35,96 s
  3. Aleksandra Engelking – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia              36,47 s

50 m stylem dowolnym chłopców rocznika 2002-2003:

  1. Dominik Bielawa – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo     31,51 s
  2. Wiktor Fusiara – Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                  31,62 s
  3. Bartosz Światek -  Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                32,59 s                             

25 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 2004 i młodszych:

  1. Oliwia Steć  – Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia                                                                  19,82 s
  2. Karolina Posańska - Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia                          20,44 s                                       
  3. Paulina Warkusz – Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Wejherowo         21,74 s

25 m stylem klasycznym chłopców rocznika 2004 i młodszych:

  1. Kacper Musiński - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia    21,75 s
  2. Igor Wojewski - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia        22,15 s  
  3. Piotr Knurek – Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                                     23,16 s

50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 2002-2003:

  1. Zuzanna Tomczak - Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                 46,66 s
  2. Monika Dosz - Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                          47,69 s
  3. Magda Awdziejczyk – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo    49,56 s

50 m stylem klasycznym chłopców rocznika 2002-2003:

  1. Dominik Bielawa – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo     38,15 s
  2. Bartosz Światek -  Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                 44,32 s
  3. Konrad Biedrawa – Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia              44,78 s                      

25 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2004 i młodszych:

  1. Karolina Posańska - Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia                     20,16 s
  2. Katarzyna Markowska – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                                           21,40 s
  3. Paulina Warkusz – Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Wejherowo    21,71 s        

25 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 2004 i młodszych:

  1. Aleks Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 11 Wejherowo             18,74 s
  2. Kacper Musiński - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia    18,75 s
  3. Maciej Kurr – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                                       20,45 s

50m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2002-2003:

  1. Zuzanna Przybyłowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia               38,94 s
  2. Amelia Sakwińska – Szkoła Podstawowa nr 4 Reda                         43,42 s
  3. Karolina Mikulska – Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia                      45,97 s 

50 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 2002-2003:

  1. Konrad Biedrawa – Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                            36,44 s
  2. Wiktor Fusiara – Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia                                 37,84 s    
  3. Jakub Wierciński – Samorządowa Szkoła Podstawowa Gniewino     40,30 s                                           

 

Gimnazjum

50 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 1999 i młodsze

  1. Karolina Arkuszewska – Salezjańskie Gimnazjum Rumia          31,75 s
  2. Julia Bąkowska  – Gimnazjum nr 1 Rumia                                    33,28 s
  3. Laura Lademan – Gimnazjum nr 3 Wejherowo                           33,94 s

50 m stylem dowolnym chłopców rocznika 1999 i młodsi

  1. Jan Felchner – Gimnazjum nr 2 Wejherowo                              27,09 s
  2. Piotr Błański –  Gimnazjum  Nr 1 Rumia                                     27,25 s
  3. Rafał Lenckowski – Salezjańskie Gimnazjum Rumia                 28,07 s

50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 1999 i młodsze:

  1. Julia Bąkowska - Gimnazjum nr 1 Rumia                                41,97 s
  2. Marta Niemczyk –    Gimnazjum nr 1 Rumia                         42,31 s
  3. Laura Waszkiewicz  – Gimnazjum Luzino                               45,11 s

50 m stylem klasycznym  chłopców rocznika 1999 i młodsi:

  1. Jan Felchner – Gimnazjum nr 2 Wejherowo          33,31 s
  2. Dominik Soczyński –  Gimnazjum  Nr 1 Rumia       41,53 s
  3. Maciej Kapłan – Gimnazjum nr 1 Rumia                 41,78 s

50 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 1999 i młodsze:

  1. Karolina Arkuszewska – Salezjańskie Gimnazjum Rumia         36,71 s  
  2. Laura Lademann – Gimnazjum nr 3 Wejherowo                       39,87 s
  3. Kaja Leszka – Gimnazjum nr 1 Rumia                                          41,37 s

50 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 1999 i młodsi

  1. Piotr Błański –  Gimnazjum  Nr 1 Rumia                                    31,59 s
  2. Szymon Romaniec – Gimnazjum nr 1 Rumia                            32,52 s 
  3. Rafał Lenckowski –  Salezjańskie Gimnazjum Rumia               34,44 s
Komentarze
Reklama