Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017
Powiat Wejherowski

W dniu 05.04.2017 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, a także Finałów Wojewódzkiej Licealiady które odbędą się 25.04.2017 roku w Człuchowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finałach wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie –Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Szkoły podstawowe:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa w Luzinie – 154 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 248 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie – 269 pkt
4 -5. Samorządowa Szkoła Podstawowa  w Bolszewie – 404 pkt
4-5. Szkoła Podstawowa w Łebnie – 404 pkt
6. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie – 408 pkt
7. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie – 428 pkt
8. Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi – 453 pkt
9. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie – 512 pkt

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta młodsze (rocznik 2006 i młodsze)

Anastazja Ceszke – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
Wiktoria Tomeczkowska – Szkoła Podstawowa w Luzinie
Zuzanna Dąbrowska – Szkoła Podstawowa w Luzinie

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta starsze (rocznik 2004 - 2005)

Małgorzata Górska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Weronika Oryl – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
Patrycja Figlon – Szkoła Podstawowa w Luzinie

Chłopcy:

1. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie – 267 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Bojanie – 274 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Luzinie – 279 pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 338 pkt
5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie – 399 pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi – 414 pkt
7. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie – 445 pkt
8. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie – 448 pkt

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy młodsi (rocznik 2006 i młodsi)

Wojciech Iwasiuta – Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie
Piotr Potrykus – Szkoła Podstawowa w Bojanie
Maksymilian Tomeczkowski– Szkoła Podstawowa w Luzinie

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy starsi (rocznik 2004 - 2005)

Jerzy Zaworski  – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Kacper Mroziński – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Krzysztof Krasowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta

1. Gimnazjum nr 1 w Rumi – 49 pkt
2. Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie – 62 pkt
3. Gimnazjum nr 1 w Redzie – 127 pkt
4. Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie – 137 pkt
5. Gimnazjum nr 1 w Wejherowie – 142 pkt
6. Gimnazjum w Luzinie – 209 pkt
7. Gimnazjum w Szemudzie – 218 pkt

Klasyfikacja indywidualna:

Natalia Klas – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
Natalia Młodak – Gimnazjum nr 1 w Rumi
Aleksandra Dominik – Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie

 

Chłopcy 

1. Gimnazjum nr 1 w Redzie – 80 pkt
2. Salezjańskie Gimnazjum w Rumi – 83 pkt
3. Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie – 105 pkt
4. Gimnazjum nr 3 w Wejherowie – 137 pkt
5. Gimnazjum w Bojanie – 152 pkt
6. Samorządowe Gimnazjum w Gniewinie – 205 pkt
7. Gimnazjum w Luzinie – 208 pkt

Klasyfikacja indywidualna: 

Mikołaj Kołodziejski–  Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
Oskar Bohm - Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
Sebastian Nowak – Gimnazjum w Bojanie

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie – 81 pkt
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie – 104 pkt
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi – 114 pkt
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – 117 pkt
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie – 122 pkt
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi – 162 pkt

Klasyfikacja indywidualna: 

Zofia Topp – ZSP nr 1 w Rumi
Oliwia Kreft – ZSP nr 1 w Rumi
Daria Kohnke  - SLO Rumia

Chłopcy 

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi – 45 pkt
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie – 86 pkt
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – 88 pkt
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie – 140 pkt
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie – 154 pkt
6. Niepubliczna Szkoła rzemiosła w Wejherowie – 174 pkt
7.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi – 216 pkt 

Klasyfikacja indywidualna: 

Karol Lipiński  – ZSP nr 1 w Rumi
Michał Jarliński  – ZSP nr 1 w Rumi
Grzegorz Żurek – ZSP nr 1 w Rumi

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020