Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Czwartek, 9 Kwiecień 2015
Powiat Wejherowski

9 kwietnia br. na boisku przy Kościele Św. Krzyża w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, a także Finałów Wojewódzkiej Licealiady które odbędą się 17.04.2015 roku w Gdyni. W rywalizacji wzięło udział ponad 180 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finałach wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Pan Andrzej Byczkowski oraz sędzia główny zawodów – Pan Tadeusz Pepliński. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Szkoły podstawowe 

Dziewczęta

  1. Aleksandra Dominik – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
  2. Rozalia Meyer – Szkoła Podstawowa w Luzinie
  3. Zuzanna Tomczak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
  4. Oliwia Kawlewska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
  5. Karolina Matyszewska - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
  6. Karolina Gaffka – Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie
  7. Agnieszka Sikorra – Szkoła Podstawowa w Luzinie
  8. Agata Sikorra – Szkoła Podstawowa w Luzinie
  9. Michalina Frankowska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
  10. Zuzanna Przybyłowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi

Chłopcy

  1. Kacper Tomczak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie 
  2. Konrad Biedrawa – Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi
  3. Maciej Darznik – Szkoła Podstawowa w Luzinie
  4. Igor Wiczkowski – Szkoła Podstawowa w Luzinie
  5. Dawid Król- Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie 
  6. Gracjan Lis - Szkoła Podstawowa w Luzinie
  7. Paweł Cirocki - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie
  8. Kacper Synica – Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
  9. Dorian Domachowski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
  10. Jakub Dampc - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie
  11. Klaudiusz Witzke - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie
  12. Adrian Siejk – Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta

  1. Kamila Hinz – Gimnazjum nr 2 w Rumi
  2. Aleksandra Dżugan – Gimnazjum nr 1 w Rumi
  3. Natalia Panasiuk – Gimnazjum nr 1 w Rumi
  4. Joanna Kożyczkowska - Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
  5. Angelika Stencel – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie 
  6. Maria Szreder  – Gimnazjum nr 1 w Wejherowie
  7. Natalia Grablowska – Gimnazjum nr 1 w Rumi
  8. Katarzyna Kowalska – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
  9. Agata Borawska - Gimnazjum nr 1 w Redzie
  10. Marta Roksz – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie

Chłopcy 

  1. Bartosz Gowiński – Gimnazjum nr 4 w Wejherowie
  2. Mikołaj Baranowski  - Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
  3. Bartłomiej Trocki– Gimnazjum nr 1 w Redzie
  4. Patryk Angel - Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
  5. Filip Drawc – Gimnazjum w Bojanie
  6. Kacper Klewer - Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
  7. Dawid Wałdowski – Gimnazjum nr 1 w Redzie
  8. Daniel Grunwald – Gimnazjum nr 1 w Redzie
  9. Wiktor Fedde – Gimnazjum nr 1 w Redzie
  10. Jan Świątek – Gimnazjum nr 1 w Redzie

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta

  1. Marta Topp – ZSP nr 4 w Wejherowie
  2. Daria Kohnke  - SLO Rumia
  3. Anna Labudda - ZSP nr 3 w Wejherowie
  4. Paulina Mudlaff – ZSP w Redzie
  5. Angelika Tobiaska – ZSP w Redzie
  6. Ewelina Semak – ZSP nr 4 w Wejherowie
  7. Aleksandra Wróblewska – ZSP nr 3 w Wejherowie
  8. Dominika Żak – ZSP nr 4 w Wejherowie
  9. Katarzyna Grubba – ZSP nr 4 w Wejherowie
  10. Natalia Driwa– ZSP nr 2 w Wejherowie

Chłopcy 

  1. Kamil Kankowski – ZSP nr 3 w Wejherowie
  2. Adam Klas – ZSO II LO w Wejherowie
  3. Maciej Cyman – ZSP nr 4 w Wejherowie
  4. Marcin Kołodziejski – ZSP nr 4 w Wejherowie
  5. Kacper Bużan – ZSP w Redzie
  6. Cyprian Zdankiewicz – ZSP nr 4 w Wejherowie
  7. Robert Konczak – ZSP nr 4 w Wejherowie
  8. Kacper Lesner - ZSP nr 2 w Wejherowie
  9. Mariusz Moszczyński – ZSP nr 2 w Wejherowie
  10. Mateusz Szur– ZSP nr 2 w Wejherowie
Komentarze
Reklama