Mistrzostwa Redy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Środa, 3 Październik 2012
Reda

Wczoraj, 2 października na obiekcie MOKSiR Reda odbyły się Mistrzostwa Redy w  Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych  i Gimnazjalnych. Rywalizacja była zacięta i bardzo emocjonująca. Zwycięzcy reprezentować będą miasto na zawodach powiatowych!

Wyniki:

Dziewczęta Szkół Podstawowych:

1. SP4 Reda - Weronika Sapińska,Ola Kopacz,Natalia Kopacz,Natalia Otrombke,Julia Srok,Kamila Wilczyńska,Weronika Kwiatkowska,Patrycja Chmielińska,Wiktoria Szumska,Wiktoria Renk,Nikola Wojciechowska,Ola Sokołowska - Opiekun Danuta Palach
2. SP5 Reda - Kloka Julia,Wałdowska Magda,Dominika Specht,Agnieszka Gafka,Ola Klebba,Dominika Woźnicka,Szczypior Wiktoria,Kreft Patrycja,Specht Weronika,Renachowska Katarzyna,Damps Agnieszka,Rosenkranz Anna,Kreft Ewelina - Opiekun Arkadiusz Janor
3. SP3 Reda - Świderska Hanna,Wenta Wiktoria,Kaczmarek Anna,Klebba Dominika,Sarbak Julia,Konkel Magda,Skoczka Oliwia,Płomin Joanna,Magdziak Paulina,Ryszewska Wioleta,Wyrwa Katarzyna Opiekun Mariola Thomas
 
Chłopcy Szkół Podstawowych:

1. SP4 Reda - Sokołowski Kacper,Miotk Dominik,Trawicki Natan,Światek Jan,Willma Rafał,Baranowski Paweł,Kasprowicz Mateusz,Meyer Krystian,Łaziński Krystian,Roman Cezary,Stachowski Jakub,Szymborski Patryk - Opiekun Andrzej Hoge oraz Anita Namiotko
2. SP3 Reda - Lewandowski Kamil,Kloka Michał,Kąkel Rafał,Zawitkowski Mateusz,Nowak Bartosz,Gruba Jakub,Grzenkowicz Dawid,Paszke Marcin,Zalewski Kacper,Kwiatkowski Artur,Elwart Robert,Sobczak Paweł - Opiekun Karolina Hajdel
3. SP2 Reda - Lisiecki Damian,Holk Kacper,Albecki Konrad,Marcińczyk Szymon,Rybczyński Tomasz,Hirth Patryk,Marcińczyk Bartłomiej,Haponiuk Wiktor,Jantowski Bartosz,Rudowski Patryk,Berendt Damian - Opiekun Mariusz Markowski

Dziewcząta Szkół Gimnazjalnych:

1. Gimnazjum nr 1 - Patrycja Szlage,Paula Wodzak,Anna Marzejon,Paula Parząstka -Lipińska,Agnieszka Mostowska,Natalia Bradtke,Dominika Renusz,Magda Siry,Daria Kohnke,Martyna Niećko
2. Gimnazjum nr 2 
 
Chłopcy Szkół Gimnazjalnych:

1. Gimnazjum nr 1 - Płowy Jakub,Kierznikiewicz Kamil,Chmura Krystian,Hebel Dawid,Mądry Maciej,Regulski Patryk,Rzepa Mateusz,Zdankiewicz Cyprian,Razumnienko Patryk,Sobierajski Karol,Srok Mikołaj,Grzenkowicz Sebastian
2m Gimnazjum nr 2
 
Dla 3 najlepszych drużyn MOKSiR ufundował pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy.

Komentarze
Reklama