Niepełna pierwsza jesienna kolejka Luzińskiej Ligi Soleckiej

Wtorek, 6 Wrzesień 2011

W niedzielę 4 września zainaugurowała runda rewanżowa Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Nie wszystkie zespoły obudziły się z jeszcze wakacyjnego snu. Kochanowo nie zdołało skompletować składu na spotkanie w Robakowie. W związku z czym gospodarze otrzymają 3 punkty walkowerem.

Mecz Wyszecina z Luzinem został przełożony na 6 listopada, a Sychowo miało w tej kolejce pauzę. W dwóch meczach, które odbyły się w ubiegłą niedzielę nie zabrakło emocji. W pierwszym z nich na bocznym boisku w Luzinie, grające w roli gospodarzy Barłomino przegrało po bardzo zaciętym meczu z Zelewem 2:3. Niemniej ciekawie było w Kochanowie, gdzie Kębłowo zremisowało z Milwinem 4:4. Spotkanie to lepiej zaczęli goście, którzy po 20 minutach prowadzili 2:0.

Wtedy obudziło się Kębłowo strzelając jeszcze w pierwszej połowie 2 gole. Po przerwie za ciosem poszli zawodnicy Krzysztofa Guzmanna, którzy na 20 minut przed zakończeniem meczu prowadzili 4:2. Końcówka należała jednak do Milwina i ten zacięty pojedynek zakończył sprawiedliwym remisem 4:4.