Nocny przejazd rowerowy

Środa, 26 Czerwiec 2013
Gdynia

Podróż rowerem w blasku księżyca - taką propozycję dla miłośników jednośladów ma gdyńskie stowarzyszenie In gremio. Na I Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy będzie można się wybrać 29 czerwca 2013 r. (sobota) o godz. 22.00 ze skweru Kościuszki, przy alei topolowej.

Uczestnicy przejadą ulicami i ścieżkami rowerowymi miasta. Możliwe, że światełka rowerów zabłysną także na odcinku leśnym. Trasa liczyć będzie ok. 11 km, ale spokojnie - zaplanowana jest tak, by w przejeździe mogli uczestniczyć wszyscy. Nie tylko komandosi!

Przede wszystkim ma być przyjemnie, bez pośpiechu i oczywiście bezpiecznie. Niezbędny jest zatem kask i działające światła, zarówno z przodu, jak i tyłu roweru. Nie wolno zapominać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

Godzina zakończenia przejazdu zależy od pogody, kondycji i chęci uczestników, a także ich liczby. Na razie zgłosiło się 150 osób, co już jest dużym sukcesem, ponieważ organizatorzy zakładali, że będzie ich trzy razy mniej. A na pewno znajdą się jeszcze chętni na nocną przejażdżkę. Najprawdopodobniej rowerzyści dotrą do mety na bulwarze Nadmorskim ok. 1.00. Jeśli uda się dojechać wcześniej, w okolicach północy, to uczestnicy zdąża na pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się na placu przed Akwarium Gdyńskim z okazji Festiwalu Orkiestr Wojskowych.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020