Nokaut Gryfa

Środa, 18 Lipiec 2012

WKS Gryf Orlex rozegrał kolejne spotkanie na obozie przygotowawczym. Rywalem żółto-czarnych był zespół Pogoni Barlinek. Mecz zakończył się niesamowitym zwycięstwem wejherowian 7:0.

Piłkarze ze Wzgórza Wolności pokazali niesamowitą grę. Od początku spotkania dominowali, opanowali środek pola. Na efekty ich gry nie trzeba było długo czekać. Po 15 minutach Gryf prowadził 3:0. Pierwszą bramkę zdobył Łukasz Pietroń. Kolejnego gola zdobył Michał Fidziukiewicz w sytuacji sam na sam z bramkarzem Pogoni. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać. Dośrodkowanie Grzegorza Gicewicza z rzutu rożnego na bramkę zamienił Przemysław Kostuch.

Popis strzelecki 2 ligowca się jednak na tym nie zakończył. Czwartego gola zdobył Maciej Stefanowicz po rajdzie prawą stroną boiska,a kilka minut później swoją drugą bramkę zdobył Łukasz Pietroń. 45 minuta meczu to kolejny udany strzał wejherowian. Podanie Fidziukiewicza na bramkę zamienił Rafał Siemaszko.

Druga odsłona to również dominacja Gryfa. Jednak padł tylko jeden gol. Bramkę, po indywidualnej akcji zdobyl Marcin Warcholak.

Gryf Orlex Wejherowo - Pogoń Barlinek 7:0 (6:0)

Bramki: Pietroń x2, Fidziukiewicz, Siemaszko, Stefanowicz, Kostuch, Warcholak