Nowoczesne schowki Self Storage już wkrótce na Pomorzu!

Piątek, 3 Maj 2019
Region

Już wkrótce na mapie województwa pomorskiego pojawią się dwa nowe obiekty warte twojej uwagi. Mowa oczywiście o schowkach samoobsługowych, ukrytych pod nowoczesną nazwą self storage. Niedługo znajdziesz je w miejscowości Kowal i Rumia, a już teraz możesz wynająć swoją bezpieczną przechowalnię w Trójmieście. Jak działają takie kantorki na zbędne w domu lub w biurze, ale jednak potrzebne przedmioty? Jak wynająć usługę przechowania rzeczy w schowku i czy naprawdę jest to bezpieczne? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Kto może wynająć miejsce w Less Mess?

Wbrew pozorom schowki te nie są zarezerwowane jedynie dla firm, ale i dla osób prywatnych. Dzięki temu każdy z nas może pozwolić sobie na wynajem dodatkowej przestrzeni do przechowywania, bez konieczności bycia właścicielem jakiegoś biznesu. Self storage jest więc idealnym miejscem na trzymanie w nim na przykład mebli ogrodowych na balkon, rowerów, nart, sprzętu snowboardowego, opon zimowych lub letnich, książek, sezonowych ubrań, dokumentów albo przetworów.

Jeśli zaś prowadzisz swoją firmę, możesz wykorzystać nasze samoobsługowe kantorki na przechowywanie akt, sprzętu biurowego, towaru lub innych firmowych przedmiotów. Z uwagi na fakt, że nasze powierzchnie self storage są całą dobę pod okiem monitoringu, wszystkie znajdujące się w nich rzeczy są bezpieczne, a ochrona fizyczna zapewnia im dodatkową opiekę.

Pamiętaj, że swój prywatny kantor na rzeczy możesz wynająć nawet na 7 dni. To najlepszy dowód na opłacalność takiego przedsięwzięcia. Większość firm oferujących podobne usługi, z góry określa czas najmu, który zazwyczaj wynosi miesiąc. Nie zawsze jednak potrzebne nam miejsce aż na tak długi czas, szczególnie gdy musimy jedynie przechować w nim meble na okres wyprowadzki.

Przechowywanie to nie wszystko – usługi dodatkowe

Przeprowadzasz się? Chcesz przewieźć wiele ciężkich przedmiotów ze swojej firmy? Nic trudnego! Po prostu podpisujesz umowę najmu z self storage, a nasz transport zapewni bezpieczny przewóz wszystkich twoich rzeczy. To niesamowita oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Zwykłe firmy transportowe najczęściej inkasują spore sumy za taką usługę, nieadekwatne do faktycznej wartości ich obsługi.

Kolejna dodatkowa opcja, jaką oferujemy, to wysyłka nadawanych przez ciebie paczek. Jak to wygląda w praktyce? Masz ważne spotkania biznesowe, ale jednocześnie również czeka na ciebie wiele przesyłek do nadania. Chcesz szybko je wysłać, ale nie wiesz, czy starczy ci czasu. Zamawiasz więc naszą usługę, która polega na tym, że pracownik self storage podjeżdża pod biuro twojego przedsiębiorstwa i odbiera wszystkie paczki, przeznaczone do wysłania. Ty nie czekasz na kuriera i nie tracisz również cennego czasu na dojazd do takiej firmy przewozowej, a wszystkie spakowane przedmioty trafiają w stanie idealnym do nadawców.

Less Mess self storage – gdzie je znajdę?

Nasze samoobsługowe przechowalnie znajdziesz w takich oto lokalizacjach:

 • Warszawa:

  Al. Krakowska 271.
  ul. Ostródzka 50A (przy Trasie Toruńskiej).
  ul. Batalionów Chłopskich 114 B (Bemowo, S8).
  ul. Kosmatki 2.

 • Liszki (Kraków), Kryspinów 483.

 • Wrocław, ul. Pełczyńska 19.

 • Poznań, ul. Ostrowska 515.

Wkrótce również otworzymy nowe schowki self storage na Pomorzu. Oto ich lokalizacje:

 • ul. Energetyczna 13, 80-180 Kowale.

 • ul. Sobieskiego 115, 84-230 Rumia.

Więcej informacji na temat lokalizacji w Trójmieście na stronie https://www.lessmess.storage/pl/contact-us-trojmiasto.php.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020