Odpocznij i spędź wiosenny weekend za miastem

Niedziela, 23 Marzec 2014
Małe Trójmiasto

Wiosna to idealny okres na odpoczynek po zimie oraz na wprowadzenie naszego ciała i umysłu w radosny klimat. Pomóc w tym może weekend za miastem w gronie najbliższych.

Gościniec Oycowa Zagroda z Gowina to doskonałe miejsce na wypoczynek w zaciszu osady położonej na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Zagroda położony jest we wsi Gowino, zaledwie 5 kilometrów od Wejherowa. Osada znajduje się na skarpie, w pobliżu rzeki Gościcinka i otoczeniu przepięknych lasów. Dojeżdżając do gościńca zobaczyć można wtopioną w zieleń zagrodę z budynkami krytymi strzechą.

Odrestaurowane budynki to karczma, a nad nią sala bankietowa "Słoneczna", obok sala biesiadna "Bezówka" oraz chata "Czereśniówka" z przytulnymi pokoikami. Na najmłodszych mieszkańców naszego regiony czeka "Kraina Przygód", specjalnie zaprojektowana do szalonych zabaw, pobudzająca wyobraźnię, nie można się w niej nudzić!

  • Przez kilkanaście lat doskonaliliśmy nasze umiejętności dopasowując się do potrzeb i wymagań naszych gości. U nas każdy poczuje się jak ktoś zupełnie wyjątkowy - mówi Lucyna Królak, menager gościńca. Jesteśmy pewni, że ciepło i czar tego miejsca pozostaną z Państwem na długo - dodaje.

Gościniec "Oycowa Zagroda" - to doskonałe miejsce dla rodzin szukających przytulnego kąta z dala od zgiełku miast, w którym można doskonale wypocząć, zregenerować siły nad rzeczką, wśród szumu lasu i śpiewu ptaków.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020