Orkan niespodziewanie przegrał w Dębnie

Czwartek, 3 Czerwiec 2010

W mecz 28 kolejki III Ligi Bałtyckiej Orkan Rumia niespodziewanie przegrał w spotkaniu wyjazdowym z Dębnem Dębno 0:1. Rumianie byli zdecydowanie faworytem, dużo częściej byli też w posiadaniu piłki lecz to podopiecznie Zenona Burzawy strzelili gola dającego zwycięstwo.

Orkan od samego początku był drużyną lepszą i przeważającą na boisku. Pierwsza połowa toczyła się w bardzo żywym tempie, lecz piłkarze obu drużyn nie potrafili stwarzanych sytuacji bramkowych zamienić na bramki. Tak sztuka udała się dopiero w

43 minucie Łukaszowi Dłubisowi, który zdobył pierwszego gola dla gospodarzy, jak się później okazał była to jedyna bramka w tym meczu. Po stracie gola rumianie robili wszystko by odrobić straty, lecz to nie był dzień naszych snajperów. Niezawodny Rafał Siemaszko, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, niestety w tym meczu zawiódł. Zespół Orkana przeważał całe spotkanie lecz nie potrafił strzelić gola, przez to podopieczni Grzegorza Nicińskiego musieli uznać wyższość rywali.

Skład Orkana: Duda, Prinz (75 Ilanz), Manuszewski, Skwiercz, Fera, Kłos, Bodzak, Stępień, Siemaszko, Kazubowski (46 Da Silva).

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020