Orkan pokonał Cartusie

Niedziela, 9 Maj 2010

Piłkarze Orkana Rumia odnieśli wczoraj kolejne ligowe zwycięstwo. W meczu 24  kolejki spotkań III ligi bałtyckiej podopieczni trenera Bogusława Oblewskiego wygrali na wyjeździe z zespołem Cartusia Kartuzy 2:0. Drużyna Cartusi zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligi, Orkan jest wiceliderem.

Rumianie dobrze rozpoczęli to spotkanie. Już w 11  minucie bramkarza  rywali pokonał niezawodny Rafał Siemaszko. Do końca pierwszej połowy i praktycznie przez całą drugą gra była wyrównana. Zarówno zawodnicy Orkana jaki i Cartusi mieli kilka dogodnych sytuacji, ale piłka długo nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Dopiero w 90 minucie wynik meczu na 2:0 podwyższył Michał Smarzyński./foto: archiwum orkanrumia.net/

Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 0:2 (0:1) bramki: Siemaszko (11) Smarzyński (90)